x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Barts Mountain Rugzak - Navy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129084697.jpg
      Barts Barts Mountain Rugzak - Navy Mountain Rugzak - Navy Mountain Rugzak - Navy Deze Barts Mountain Rugzak Navy is gemaakt van Polyester in de kleur Navy met een Effen dessin en wordt gratis bij u thuisbezorgd met artikelnummer 3779. (1)
      Barts Mountain Rugzak - Navy
      • 08717457586699
      1
      69.99 EUR
    • Barts Diverse Olympus Backpack - Bruin - Sale
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150794516.jpg
      Barts Barts Diverse Olympus Backpack - Bruin - Sale Diverse Olympus Backpack - Bruin - Sale Diverse Olympus Backpack - Bruin - Sale Fashion statements kunnen ook comfortabel zijn. Deze stijlvolle rugzak van Barts is gemaakt van een zachte nepbont kwaliteit. De tas heeft een ritssluiting en verstelbare schouderbandjes. (1)
      Barts Diverse Olympus Backpack - Bruin - Sale
      • 08717457648243
      1
      41.99 EUR
    • Barts Mountain Rugzak - Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129845702.jpg
      Barts Barts Mountain Rugzak - Black Mountain Rugzak - Black Mountain Rugzak - Black Deze Barts Mountain Rugzak is gemaakt van Polyester in de kleur Zwart met een Effen dessin en wordt gratis bij u thuisbezorgd met artikelnummer 3779. (1)
      Barts Mountain Rugzak - Black
      • 08717457544620
      1
      69.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Thule DEFAULT
        • thule
      • Kipling DEFAULT
        • kipling
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
    • Merk (brand):
      • Herschel (herschel)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Vaude (vaude)
      • Kipling (kipling)
      • Samsonite (samsonite)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Osprey (osprey)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Nomad (nomad)
      • Thule (thule)
      • The North Face (the_north_face)
      • 2XU (2xu)
      • 101 Inc (101_inc)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • Accessorize (accessorize)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • AEVOR (aevor)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avalanche (avalanche)
      • Avento (avento)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Bagbase (bagbase)
      • Bagster (bagster)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Baytex (baytex)
      • BEAL (beal)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billingham (billingham)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • Boreal (boreal)
      • Braun (braun)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Camrade (camrade)
      • Canon (canon)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cortina (cortina)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • D&N (d_n)
      • Dainese (dainese)
      • Davidts (davidts)
      • Delsey (delsey)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Dicota (dicota)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Emo Fun (emo_fun)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Ergobag (ergobag)
      • Erima (erima)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gitzo (gitzo)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hardwell (hardwell)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herma (herma)
      • Highlander (highlander)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Igloo (igloo)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jinbei (jinbei)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kempa (kempa)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Kriega (kriega)
      • Laauw (laauw)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! (lief_)
      • Liewood (liewood)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Millet (millet)
      • Millican (millican)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSI (msi)
      • Munchkin (munchkin)
      • Musto (musto)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • Nexxt (nexxt)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Olympus (olympus)
      • Ona (ona)
      • Oneill (oneill)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • OTTO (otto)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Profoto (profoto)
      • Puma (puma)
      • Puro (puro)
      • Quadra (quadra)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Satch (satch)
      • SBS (sbs)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimoda (shimoda)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Sinner (sinner)
      • Sirui (sirui)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • SKLZ (sklz)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stanley (stanley)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • USWE (uswe)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vizu (vizu)
      • Volcom (volcom)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wimona (wimona)
      • Wotancraft (wotancraft)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • XQ Max (xq_max)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zone3 (zone3)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Backpacken (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Werk (woon_en_werk)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 20 L (capaciteit_liter_2)
      • 20 L - 28 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 28 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal vakken (aantal_vakken):
      • 1 (aantal_vakken_1.0)
      • 2 (aantal_vakken_2.0)
      • 3 (aantal_vakken_3.0)
      • 4 (aantal_vakken_4.0)
      • 5 (aantal_vakken_5.0)
      • 6 (aantal_vakken_6.0)
      • 7 (aantal_vakken_7.0)
      • 8 (aantal_vakken_8.0)
    • Voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Met zijvakken (zijvakken):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
      • Kyllä (ja)
    • Maat laptopvak (formaat_laptopvak):
      • < 15 inch (formaat_laptopvak_1)
      • 15 inch - 16 inch (formaat_laptopvak_2)
      • ≥ 16 inch (formaat_laptopvak_3)
    • Rugzak sluiting (type_sluiting):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Haaksluiting (haaksluiting)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Trekkoord (trekkoord)
    • Breedte rugzak (cm) (breedte_cm):
      • < 26 cm (breedte_cm_1)
      • 26 cm - 29 cm (breedte_cm_2)
      • 29 cm - 32 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 32 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte rugzak (cm) (hoogte_cm):
      • < 39 cm (hoogte_cm_1)
      • 39 cm - 45 cm (hoogte_cm_2)
      • 45 cm - 52 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 52 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht rugzak (g) (gewicht_product):
      • < 395 g (gewicht_product_1)
      • 395 g - 665 g (gewicht_product_2)
      • 665 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Twill (twill)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Populaire rugzakken (group):
      • Cullmann PANAMA (cullmann_panama)
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Orbit (eastpak_orbit)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Pinnacle (eastpak_pinnacle)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • F-Stop Ajna (f_stop_ajna)
      • Fja¤llra¤ven Abisko 65l (fja_llra_ven_abisko_65l)
      • Fja¤llra¤ven High Coast 18l (fja_llra_ven_high_coast_18l)
      • Fja¤llra¤ven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Mini (fja_llra_ven_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Kånken no.2 (fja_llra_ven_ka_nken_no_2)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken (fja_llra_ven_re_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken Mini (fja_llra_ven_re_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Large (fja_llra_ven_rucksack_no_21_large)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Medium (fja_llra_ven_rucksack_no_21_medium)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Small (fja_llra_ven_rucksack_no_21_small)
      • Fja¤llra¤ven Räven 20l (fja_llra_ven_ra_ven_20l)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel City (herschel_city)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Heritage Kids (herschel_heritage_kids)
      • Herschel Heritage Mid-Volume (herschel_heritage_mid_volume)
      • Herschel Heritage Youth (herschel_heritage_youth)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Herschel Packable (herschel_packable)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • Herschel Settlement Kids (herschel_settlement_kids)
      • Herschel Settlement Mid-Volume (herschel_settlement_mid_volume)
      • Herschel Survey Kids (herschel_survey_kids)
      • Herschel Town (herschel_town)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Kipling City Pack (kipling_city_pack)
      • Lowepro DroneGuard (lowepro_droneguard)
      • Lowepro DryZone (lowepro_dryzone)
      • Lowepro Pro Runner (lowepro_pro_runner)
      • Lowepro QuadGuard (lowepro_quadguard)
      • Mi-Pac Original (mi_pac_original)
      • Mindshift gear BackLight (mindshift_gear_backlight)
      • Mindshift gear Rotation 180 (mindshift_gear_rotation_180)
      • National Geographic Small (national_geographic_small)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Exos (osprey_exos)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Rollei Fotoliner (rollei_fotoliner)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans OLD SKOOL Plus (vans_old_skool_plus)
      • Vans REALM (vans_realm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be