x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Batman rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Batman Super stoere Batman Batmobile Kinderkoffer - Handbagage trolley met 4 wielen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146908944.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124171916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146908948.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146908946.jpg
      Batman Batman Super stoere Batman Batmobile Kinderkoffer - Handbagage trolley met 4 wielen Super stoere Batman Batmobile Kinderkoffer - Handbagage trolley met 4 wielen Super stoere Batman Batmobile Kinderkoffer - Handbagage trolley met 4 wielen De Ridaz Kids Travel Case Batmobile black is onderdeel van de Kids serie van Ridaz. Deze serie bestaat onder andere uit Kinderkoffers. De Koffers uit deze serie zijn gemaakt van Polycarbonaat en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Ridaz, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Batman Super stoere Batman Batmobile Kinderkoffer - Handbagage trolley met 4 wielen
      • 04891761100711
      3
      60.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Laptopvak DEFAULT
        • woon_en_werk
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
      • Goedkope rugzak DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Herschel (herschel)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Vaude (vaude)
      • Kipling (kipling)
      • Samsonite (samsonite)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Osprey (osprey)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Nomad (nomad)
      • Thule (thule)
      • The North Face (the_north_face)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Accessorize (accessorize)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aldo (aldo)
      • Alite (alite)
      • Amazonas (amazonas)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • Avento (avento)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Baninni (baninni)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bogner (bogner)
      • Boss Audio Systems (boss_audio_systems)
      • Braun (braun)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Bushnell (bushnell)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chicco (chicco)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Dicota (dicota)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emo Fun (emo_fun)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ENGEL. (engel_)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Forvert (forvert)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Froy and Dind (froy_and_dind)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gimi (gimi)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hardwell (hardwell)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • Hestra (hestra)
      • Highlander (highlander)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jette (jette)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Klickfix (klickfix)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lassig (lassig)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Millican (millican)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Munchkin (munchkin)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ogio (ogio)
      • Ona (ona)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Penn (penn)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platypus (platypus)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Puma (puma)
      • Puro (puro)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Rubytec (rubytec)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sierra Designs (sierra_designs)
      • Sirui (sirui)
      • Skandia (skandia)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stanley (stanley)
      • Storksak (storksak)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamrac (tamrac)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • TruBlue (trublue)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • USWE (uswe)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wimona (wimona)
      • Woolpower (woolpower)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €65 (low)
      • €65 - €90 (medium)
      • €90 - €130 (high)
      • > €130 (highest)
      • < € 55 (price_55)
      • € 55 - € 80 (price_55_80)
      • € 80 - € 125 (price_80_130)
      • ≥ € 125 (price_130)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Backpacken (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Werk (woon_en_werk)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
    • Schouderband (schouderband):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 16 L (capaciteit_liter_16)
      • 16 L - 22 L (capaciteit_liter_16_22)
      • 22 L - 28 L (capaciteit_liter_22_28)
      • ≥ 28 L (capaciteit_liter_28)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 20 cm (lengte_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (lengte_cm_20_30)
      • 30 cm - 45 cm (lengte_cm_30_45)
      • ≥ 45 cm (lengte_cm_45)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 26 cm (breedte_cm_26)
      • 26 cm - 29 cm (breedte_cm_26_29)
      • 29 cm - 32 cm (breedte_cm_29_32)
      • ≥ 32 cm (breedte_cm_32)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 43 cm (hoogte_cm_38_43)
      • 43 cm - 46 cm (hoogte_cm_43_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 420 g (gewicht_product_420)
      • 420 g - 705 g (gewicht_product_420_710)
      • 705 g - 1040 g (gewicht_product_710_1000)
      • ≥ 1040 g (gewicht_product_1000)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethene terephthalate PET (polyethene_terephthalate_pet)
      • Polyethyleentereftalaat (PET) (polyethyleentereftalaat_pet_)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • Twill (twill)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Populaire rugzakken (group):
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Egghead (eastpak_egghead)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Hutson (eastpak_hutson)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Orbit (eastpak_orbit)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Pinnacle (eastpak_pinnacle)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • Fja¤llra¤ven Abisko 65l (fja_llra_ven_abisko_65l)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Large (fja_llra_ven_greenland_backpack_large)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Small (fja_llra_ven_greenland_backpack_small)
      • Fja¤llra¤ven High Coast 18l (fja_llra_ven_high_coast_18l)
      • Fja¤llra¤ven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Mini (fja_llra_ven_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Kånken no.2 (fja_llra_ven_ka_nken_no_2)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken (fja_llra_ven_re_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken Mini (fja_llra_ven_re_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Large (fja_llra_ven_rucksack_no_21_large)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Medium (fja_llra_ven_rucksack_no_21_medium)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Small (fja_llra_ven_rucksack_no_21_small)
      • Fja¤llra¤ven Räven 20l (fja_llra_ven_ra_ven_20l)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Fja¤llra¤ven Räven Mini (fja_llra_ven_ra_ven_mini)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Herschel City (herschel_city)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Heritage Kids (herschel_heritage_kids)
      • Herschel Heritage Mid-Volume (herschel_heritage_mid_volume)
      • Herschel Heritage Youth (herschel_heritage_youth)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Herschel Packable (herschel_packable)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • Herschel Settlement Kids (herschel_settlement_kids)
      • Herschel Settlement Mid-Volume (herschel_settlement_mid_volume)
      • Herschel Survey Kids (herschel_survey_kids)
      • Herschel Town (herschel_town)
      • Jack Wolfskin Eds Dynamic (jack_wolfskin_eds_dynamic)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Kipling City Pack (kipling_city_pack)
      • Lowepro DryZone (lowepro_dryzone)
      • Lowepro Passport (lowepro_passport)
      • Lowepro Pro Trekker (lowepro_pro_trekker)
      • Lowepro QuadGuard (lowepro_quadguard)
      • Lowepro Whistler (lowepro_whistler)
      • Manfrotto Windsor (manfrotto_windsor)
      • Mindshift gear BackLight (mindshift_gear_backlight)
      • National Geographic Australia (national_geographic_australia)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Exos (osprey_exos)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Rollei Fotoliner (rollei_fotoliner)
      • Tamrac Hoodoo (tamrac_hoodoo)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Think Tank Perception (think_tank_perception)
      • Think Tank Turnstyle (think_tank_turnstyle)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans OLD SKOOL II (vans_old_skool_ii)
      • Vans REALM (vans_realm)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be