x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nickelodeon rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nickelodeon Gymtas Paw Patrol Team 30 X 40 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139434925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132379745.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134223194.jpg
      Nickelodeon Nickelodeon Gymtas Paw Patrol Team 30 X 40 Cm Gymtas Paw Patrol Team 30 X 40 Cm Gymtas Paw Patrol Team 30 X 40 Cm (1)
      Nickelodeon Gymtas Paw Patrol Team 30 X 40 Cm
      • 08435306293245
      1
      12.93 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Laptopvak DEFAULT
        • woon_en_werk
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
      • Goedkope rugzak DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Herschel (herschel)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Vaude (vaude)
      • Kipling (kipling)
      • Samsonite (samsonite)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Osprey (osprey)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Nomad (nomad)
      • Thule (thule)
      • The North Face (the_north_face)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Accessorize (accessorize)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aldo (aldo)
      • Alite (alite)
      • Amazonas (amazonas)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • AVENGERS (avengers)
      • Avento (avento)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Babolat (babolat)
      • Baninni (baninni)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bogner (bogner)
      • Boss Audio Systems (boss_audio_systems)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Bushnell (bushnell)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chicco (chicco)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Contec (contec)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • Delsey (delsey)
      • Desigual (desigual)
      • Dicota (dicota)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJI (dji)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emo Fun (emo_fun)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ENGEL. (engel_)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Ergon (ergon)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Forvert (forvert)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Froy and Dind (froy_and_dind)
      • Funkita (funkita)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gimi (gimi)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hardwell (hardwell)
      • Harold's (harold_s)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • Hestra (hestra)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Husky (husky)
      • Igloo (igloo)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jette (jette)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Klickfix (klickfix)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lassig (lassig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Millican (millican)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Munchkin (munchkin)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ogio (ogio)
      • Ona (ona)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Pantone (pantone)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Penn (penn)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platypus (platypus)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Princess (princess)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Puro (puro)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubytec (rubytec)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sierra Designs (sierra_designs)
      • Sirui (sirui)
      • Skandia (skandia)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stanley (stanley)
      • Storksak (storksak)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamrac (tamrac)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • TruBlue (trublue)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • USWE (uswe)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yonex (yonex)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €65 (low)
      • €65 - €90 (medium)
      • €90 - €130 (high)
      • > €130 (highest)
      • < € 55 (price_55)
      • € 55 - € 80 (price_55_80)
      • € 80 - € 120 (price_80_120)
      • ≥ € 120 (price_120)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Backpacken (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Werk (woon_en_werk)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
    • Schouderband (schouderband):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 16 L (capaciteit_liter_16)
      • 16 L - 22 L (capaciteit_liter_16_22)
      • 22 L - 29 L (capaciteit_liter_22_29)
      • ≥ 29 L (capaciteit_liter_29)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 20 cm (lengte_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (lengte_cm_20_30)
      • 30 cm - 45 cm (lengte_cm_30_45)
      • ≥ 45 cm (lengte_cm_45)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 26 cm (breedte_cm_26)
      • 26 cm - 29 cm (breedte_cm_26_29)
      • 29 cm - 32 cm (breedte_cm_29_32)
      • ≥ 32 cm (breedte_cm_32)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 45 cm (hoogte_cm_42_45)
      • ≥ 45 cm (hoogte_cm_45)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 415 g (gewicht_product_420)
      • 415 g - 700 g (gewicht_product_420_700)
      • 700 g - 1010 g (gewicht_product_700_1000)
      • ≥ 1010 g (gewicht_product_1000)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethene terephthalate PET (polyethene_terephthalate_pet)
      • Polyethyleentereftalaat (PET) (polyethyleentereftalaat_pet_)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • Twill (twill)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Populaire rugzakken (group):
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Hutson (eastpak_hutson)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Orbit (eastpak_orbit)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Pinnacle (eastpak_pinnacle)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • Fja¤llra¤ven Abisko 65l (fja_llra_ven_abisko_65l)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Large (fja_llra_ven_greenland_backpack_large)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Small (fja_llra_ven_greenland_backpack_small)
      • Fja¤llra¤ven High Coast 18l (fja_llra_ven_high_coast_18l)
      • Fja¤llra¤ven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Mini (fja_llra_ven_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Kånken no.2 (fja_llra_ven_ka_nken_no_2)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken (fja_llra_ven_re_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken Mini (fja_llra_ven_re_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Large (fja_llra_ven_rucksack_no_21_large)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Medium (fja_llra_ven_rucksack_no_21_medium)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Small (fja_llra_ven_rucksack_no_21_small)
      • Fja¤llra¤ven Räven 20l (fja_llra_ven_ra_ven_20l)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Fja¤llra¤ven Räven Mini (fja_llra_ven_ra_ven_mini)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel Barlow (herschel_barlow)
      • Herschel City (herschel_city)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Heritage Kids (herschel_heritage_kids)
      • Herschel Heritage Mid-Volume (herschel_heritage_mid_volume)
      • Herschel Heritage Youth (herschel_heritage_youth)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Herschel Packable (herschel_packable)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • Herschel Settlement Kids (herschel_settlement_kids)
      • Herschel Settlement Mid-Volume (herschel_settlement_mid_volume)
      • Herschel Survey Kids (herschel_survey_kids)
      • Herschel Town (herschel_town)
      • Jack Wolfskin Eds Dynamic (jack_wolfskin_eds_dynamic)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Kipling City Pack (kipling_city_pack)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lowepro DryZone (lowepro_dryzone)
      • Lowepro Passport (lowepro_passport)
      • Lowepro Pro Trekker (lowepro_pro_trekker)
      • Lowepro QuadGuard (lowepro_quadguard)
      • Lowepro Whistler (lowepro_whistler)
      • Manfrotto Windsor (manfrotto_windsor)
      • Mindshift gear BackLight (mindshift_gear_backlight)
      • National Geographic Australia (national_geographic_australia)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Exos (osprey_exos)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Rollei Fotoliner (rollei_fotoliner)
      • Tamrac Hoodoo (tamrac_hoodoo)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Think Tank Perception (think_tank_perception)
      • Think Tank Turnstyle (think_tank_turnstyle)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans OLD SKOOL II (vans_old_skool_ii)
      • Vans REALM (vans_realm)
      • Vans VAN DOREN III (vans_van_doren_iii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be