x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Replay Boys 13" Blue 18L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158278177.jpg
      Replay Replay Boys 13" Blue 18L Boys 13" Blue 18L Boys 13" Blue 18L De Replay Boys 13 inch is een rugzak voor jongens die je gebruikt voor school of werk. In het hoofdcompartiment vind je een apart laptopvak voor je laptop of tablet tot 13 inch. Daarnaast heb je ruimte voor je schoolboeken of werkgerelateerde documenten. In het voorvak stop je je etui of andere accessoires. Dankzij de verstelbare schouderbanden, stel je de rugzak gemakkelijk af op de gewenste lengte. (1)
      Replay Boys 13" Blue 18L
      • 08715161010462
      • 182RPB702.25
      2
      64.99 EUR
    • Replay Rugzak Replay Superior Blue 7L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144020614.jpg
      Replay Replay Rugzak Replay Superior Blue 7L Rugzak Replay Superior Blue 7L Rugzak Replay Superior Blue 7L Deze gave rugzak van het merk Replay is ideaal om mee naar school te nemen! De rugzak heeft een groot hoofdcompartiment en een handig voorvak voor de kleine... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Replay Rugzak Replay Superior Blue 7L
      • 08715161055234
      2
      deal
      63.90 EUR
    • Replay Rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150502480.jpg
      Replay Replay Rugzak Rugzak Rugzak Replay FW3895.000.A0132D, Rugzak Handtas Vrouwen (1)
      Replay Rugzak
      • 08051975937107
      • FW3895-000-A0132D-020
      2
      77.55 EUR
    • Replay Rugzak 'Urban Sport'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157795411.jpg
      Replay Replay Rugzak 'Urban Sport' Rugzak 'Urban Sport' Rugzak 'Urban Sport' Materiaal: Textiel; Sluiting: Ritssluiting; Design: Contrasterende inserts, Ritssluiting, Ruim hoofdvak; Motief: Effen; Extra's: Handvat, Label print, Verstelbare bandjes, Op staal naden (1)
      Replay Rugzak 'Urban Sport'
      • 08050037765498
      • REP2092001000001
      1
      99.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Thule DEFAULT
        • thule
      • Kipling DEFAULT
        • kipling
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
    • Merk (brand):
      • Herschel (herschel)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Vaude (vaude)
      • Kipling (kipling)
      • Samsonite (samsonite)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Osprey (osprey)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Nomad (nomad)
      • Thule (thule)
      • The North Face (the_north_face)
      • 2XU (2xu)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • Active Sport (active_sport)
      • adidas (adidas)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avalanche (avalanche)
      • Avento (avento)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Baytex (baytex)
      • BEAL (beal)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billingham (billingham)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • Boreal (boreal)
      • Braun (braun)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Camrade (camrade)
      • Canon (canon)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cortina (cortina)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • D&N (d_n)
      • Dainese (dainese)
      • Davidts (davidts)
      • Delsey (delsey)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Ergobag (ergobag)
      • Erima (erima)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • F-Stop (f_stop)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gitzo (gitzo)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Highlander (highlander)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Igloo (igloo)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jinbei (jinbei)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kempa (kempa)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Knomo (knomo)
      • Laauw (laauw)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liewood (liewood)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Millet (millet)
      • Millican (millican)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSI (msi)
      • Musto (musto)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Olympus (olympus)
      • Ona (ona)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • OTTO (otto)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Petzl (petzl)
      • PGYtech (pgytech)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieps (pieps)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Profoto (profoto)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimoda (shimoda)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Sinner (sinner)
      • Sirui (sirui)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • SKLZ (sklz)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stanley (stanley)
      • Strellson (strellson)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trunki (trunki)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • USWE (uswe)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vizu (vizu)
      • Volcom (volcom)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wilson (wilson)
      • Wimona (wimona)
      • Wotancraft (wotancraft)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • XQ Max (xq_max)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zone3 (zone3)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Backpacken (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Werk (woon_en_werk)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 20 L (capaciteit_liter_2)
      • 20 L - 28 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 28 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal vakken (aantal_vakken):
      • 1 (aantal_vakken_1.0)
      • 2 (aantal_vakken_2.0)
      • 3 (aantal_vakken_3.0)
      • 4 (aantal_vakken_4.0)
      • 5 (aantal_vakken_5.0)
      • 6 (aantal_vakken_6.0)
      • 8 (aantal_vakken_8.0)
    • Voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Met zijvakken (zijvakken):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
      • Kyllä (ja)
    • Maat laptopvak (formaat_laptopvak):
      • < 15 inch (formaat_laptopvak_1)
      • 15 inch - 16 inch (formaat_laptopvak_2)
      • ≥ 16 inch (formaat_laptopvak_3)
    • Rugzak sluiting (type_sluiting):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Haaksluiting (haaksluiting)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Trekkoord (trekkoord)
    • Breedte rugzak (cm) (breedte_cm):
      • < 26 cm (breedte_cm_1)
      • 26 cm - 29 cm (breedte_cm_2)
      • 29 cm - 32 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 32 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte rugzak (cm) (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_1)
      • 38 cm - 45 cm (hoogte_cm_2)
      • 45 cm - 51 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 51 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht rugzak (g) (gewicht_product):
      • < 395 g (gewicht_product_1)
      • 395 g - 660 g (gewicht_product_2)
      • 660 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Twill (twill)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Populaire rugzakken (group):
      • Cullmann PANAMA (cullmann_panama)
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Orbit (eastpak_orbit)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Pinnacle (eastpak_pinnacle)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • F-Stop Ajna (f_stop_ajna)
      • Fja¤llra¤ven Abisko 65l (fja_llra_ven_abisko_65l)
      • Fja¤llra¤ven High Coast 18l (fja_llra_ven_high_coast_18l)
      • Fja¤llra¤ven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Mini (fja_llra_ven_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Kånken no.2 (fja_llra_ven_ka_nken_no_2)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken (fja_llra_ven_re_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken Mini (fja_llra_ven_re_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Large (fja_llra_ven_rucksack_no_21_large)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Medium (fja_llra_ven_rucksack_no_21_medium)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Small (fja_llra_ven_rucksack_no_21_small)
      • Fja¤llra¤ven Räven 20l (fja_llra_ven_ra_ven_20l)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel City (herschel_city)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Heritage Mid-Volume (herschel_heritage_mid_volume)
      • Herschel Heritage Youth (herschel_heritage_youth)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Herschel Packable (herschel_packable)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • Herschel Settlement Kids (herschel_settlement_kids)
      • Herschel Settlement Mid-Volume (herschel_settlement_mid_volume)
      • Herschel Survey Kids (herschel_survey_kids)
      • Herschel Town (herschel_town)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Kipling City Pack (kipling_city_pack)
      • Lowepro DroneGuard (lowepro_droneguard)
      • Lowepro DryZone (lowepro_dryzone)
      • Lowepro Pro Runner (lowepro_pro_runner)
      • Lowepro QuadGuard (lowepro_quadguard)
      • Mi-Pac Original (mi_pac_original)
      • Mindshift gear BackLight (mindshift_gear_backlight)
      • Mindshift gear Rotation 180 (mindshift_gear_rotation_180)
      • National Geographic Small (national_geographic_small)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Exos (osprey_exos)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Rollei Fotoliner (rollei_fotoliner)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans OLD SKOOL Plus (vans_old_skool_plus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be