x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Rugzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Speedo Rugzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Rugzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Speedo Zwemtas - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108735330.jpg
      Speedo Speedo Zwemtas - zwart Zwemtas - zwart Zwemtas - zwart Verbeterde kwaliteit en functies Ingebouwde laptophoes met waterbestendige bodem om de pc te beschermen wanneer de verpakking valt of op de grond zit Duurzame buitenschaal, robuust gebouwd met slijtvastheid voor veeleisende atleten Verwijderbare handelsmerk vuil tas houdt natte/vuile inhoud gescheiden van elektronica of droge/schone items (1)
      Speedo Zwemtas - zwart
      • 05053744202358
      2
      54.78 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Thule DEFAULT
        • thule
      • Kipling DEFAULT
        • kipling
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
      • School DEFAULT
        • school
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Herschel (herschel)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Vaude (vaude)
      • Kipling (kipling)
      • Samsonite (samsonite)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Osprey (osprey)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Nomad (nomad)
      • Thule (thule)
      • The North Face (the_north_face)
      • 2XU (2xu)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Accessorize (accessorize)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • AEP (aep)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Art & craft (art_craft)
      • Asics (asics)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Awesome (awesome)
      • B&W (b_w)
      • Babolat (babolat)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billingham (billingham)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bold Banana (bold_banana)
      • Boreal (boreal)
      • Brabo (brabo)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Bushnell (bushnell)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Camrade (camrade)
      • Canon (canon)
      • Capital Sports (capital_sports)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cullmann (cullmann)
      • D&N (d_n)
      • Delsey (delsey)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DJI (dji)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Element (element)
      • Elite (elite)
      • Emo Fun (emo_fun)
      • ENGEL. (engel_)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Enter (enter)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evoc (evoc)
      • F-Stop (f_stop)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gitzo (gitzo)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hardwell (hardwell)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herma (herma)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Igloo (igloo)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jinbei (jinbei)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • Kempa (kempa)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Knomo (knomo)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! (lief_)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macpac (macpac)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marington (marington)
      • Marmot (marmot)
      • Matador (matador)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maxpedition (maxpedition)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Munchkin (munchkin)
      • Musto (musto)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nitro (nitro)
      • NitroBags (nitrobags)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogio (ogio)
      • Olympus (olympus)
      • Ona (ona)
      • Oneill (oneill)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oops! (oops_)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • Pavillo (pavillo)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petzl (petzl)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Profoto (profoto)
      • Puma (puma)
      • Puro (puro)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Restrap (restrap)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Rollei (rollei)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rubytec (rubytec)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SALZEN (salzen)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Satch (satch)
      • SBS (sbs)
      • Scooli (scooli)
      • Scout (scout)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shimoda (shimoda)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Sinner (sinner)
      • Sirui (sirui)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • SKLZ (sklz)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Stealth (stealth)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Storksak (storksak)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sun-Sniper (sun_sniper)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamrac (tamrac)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenba (tenba)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Tyr (tyr)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Vango (vango)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vizu (vizu)
      • Volcom (volcom)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wotancraft (wotancraft)
      • XD Design (xd_design)
      • Xlc (xlc)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 55 (budget)
      • € 55 - € 80 (price_2)
      • € 80 - € 120 (price_3)
      • ≥ € 120 (price_4)
    • Rugzak type (rugzak_type):
      • Backpacken (hiking_en_reizen)
      • School (school)
      • Sport (sport)
      • Werk (woon_en_werk)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 14 L (capaciteit_liter_1)
      • 14 L - 20 L (capaciteit_liter_2)
      • 20 L - 28 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 28 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal vakken (aantal_vakken):
      • 1 (aantal_vakken_1.0)
      • 2 (aantal_vakken_2.0)
      • 3 (aantal_vakken_3.0)
      • 4 (aantal_vakken_4.0)
      • 5 (aantal_vakken_5.0)
      • 6 (aantal_vakken_6.0)
      • 7 (aantal_vakken_7.0)
      • 8 (aantal_vakken_8.0)
    • Voorvak (voorvak):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Met zijvakken (zijvakken):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
      • Kyllä (ja)
    • Maat laptopvak (formaat_laptopvak):
      • < 15 inch (formaat_laptopvak_1)
      • 15 inch - 16 inch (formaat_laptopvak_2)
      • ≥ 16 inch (formaat_laptopvak_3)
    • Rugzak sluiting (type_sluiting):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Haaksluiting (haaksluiting)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Koordsluiting (koordsluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Trekkoord (trekkoord)
    • Breedte rugzak (cm) (breedte_cm):
      • < 26 cm (breedte_cm_1)
      • 26 cm - 29 cm (breedte_cm_2)
      • 29 cm - 32 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 32 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte rugzak (cm) (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_1)
      • 38 cm - 45 cm (hoogte_cm_2)
      • 45 cm - 52 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 52 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht rugzak (g) (gewicht_product):
      • < 395 g (gewicht_product_1)
      • 395 g - 670 g (gewicht_product_2)
      • 670 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Twill (twill)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Populaire rugzakken (group):
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Cullmann PANAMA (cullmann_panama)
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak CIERA (eastpak_ciera)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Hutson (eastpak_hutson)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Orbit (eastpak_orbit)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Pinnacle (eastpak_pinnacle)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Ultimate (eastpak_ultimate)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • F-Stop Ajna (f_stop_ajna)
      • Fja¤llra¤ven Abisko 65l (fja_llra_ven_abisko_65l)
      • Fja¤llra¤ven Kånken (fja_llra_ven_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Mini (fja_llra_ven_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Kånken no.2 (fja_llra_ven_ka_nken_no_2)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken (fja_llra_ven_re_ka_nken)
      • Fja¤llra¤ven Re-Kånken Mini (fja_llra_ven_re_ka_nken_mini)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Large (fja_llra_ven_rucksack_no_21_large)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Medium (fja_llra_ven_rucksack_no_21_medium)
      • Fja¤llra¤ven Rucksack No. 21 Small (fja_llra_ven_rucksack_no_21_small)
      • Fja¤llra¤ven Räven 20l (fja_llra_ven_ra_ven_20l)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Fja¤llra¤ven Räven Mini (fja_llra_ven_ra_ven_mini)
      • Fjällräven Foldsack No. 1 (fja_llra_ven_foldsack_no_1)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel City (herschel_city)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Dawson (herschel_dawson)
      • Herschel Heritage (herschel_heritage)
      • Herschel Heritage Kids (herschel_heritage_kids)
      • Herschel Heritage Mid-Volume (herschel_heritage_mid_volume)
      • Herschel Heritage Youth (herschel_heritage_youth)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Mammoth (herschel_mammoth)
      • Herschel Packable (herschel_packable)
      • Herschel Pop Quiz (herschel_pop_quiz)
      • Herschel Post (herschel_post)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Herschel Settlement (herschel_settlement)
      • Herschel Settlement Mid-Volume (herschel_settlement_mid_volume)
      • Herschel Survey Kids (herschel_survey_kids)
      • Herschel Town (herschel_town)
      • Jack Wolfskin Highland Trail (jack_wolfskin_highland_trail)
      • Kipling City Pack (kipling_city_pack)
      • Lowepro DroneGuard (lowepro_droneguard)
      • Lowepro DryZone (lowepro_dryzone)
      • Lowepro Passport (lowepro_passport)
      • Lowepro Pro Runner (lowepro_pro_runner)
      • Lowepro Pro Trekker (lowepro_pro_trekker)
      • Manfrotto Windsor (manfrotto_windsor)
      • Mindshift gear BackLight (mindshift_gear_backlight)
      • Mindshift gear Rotation 180 (mindshift_gear_rotation_180)
      • National Geographic Small (national_geographic_small)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
      • Osprey Exos (osprey_exos)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Rollei Fotoliner (rollei_fotoliner)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Tamrac Hoodoo (tamrac_hoodoo)
      • Tenba Cineluxe (tenba_cineluxe)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Capstone (thule_capstone)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Vans OLD SKOOL Plus (vans_old_skool_plus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be