x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Thule Rugzak Thule EnRoute 13L Monach

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Thule Rugzak Thule EnRoute 13L Monach
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Thule Rugzak Thule EnRoute 13L Monach
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Thule Rugzak Thule EnRoute 13L Monach
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109067502.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109067501.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109067499.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138868764.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138868748.jpg
Thule Thule Rugzak Thule EnRoute 13L Monach Rugzak Thule EnRoute 13L Monach Rugzak Thule EnRoute 13L Monach Thule's EnRoute is een handige tas die zorgt dat u alles bij hebt voor een langere reis. Deze tas heeft een groot hoofdcompartiment met daarin verschillende... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 00085854238946
  • TEBP213MOC
  • 4856764
  • 240755
1
  • Algemene kenmerken
    • Rugzak type: Sport, Woon en werk
    • Capaciteit liter: 13 L
    • Aantal vakken: 2
    • Formaat laptopvak: 13.3 inch
    • Type sluiting: Rits
    • Geslacht: Heren, Dames
    • Hardcase of softcase: Softcase
    • Type tas: Rugtas
  • Design
    • Kleur: Paars, Rood
    • Materiaal: Nylon
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 25 cm
    • Hoogte: 42 cm
    • Gewicht product: 528 g
    • Diepte: 20 cm
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Draaghandvat: Ja
    • Handvat(en): Ja
  • Beeldscherm
    • Maximale compatibiliteit voor schermgrootte: 13 inch
  • 69.95 69.95 EUR 1
    1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      Thule's EnRoute is een handige tas die zorgt dat u alles bij hebt voor een langere reis. Deze tas heeft een groot hoofdcompartiment met d...69.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kidzroom Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220650876.jpg
      Kidzroom Kidzroom Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn Kidzroom Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn (1)
      Kidzroom Simple Things - Rugzak - 2 t/m 6 jaar - Roze - Unicorn
      • 08712645288867
      1
    • Salomon XT 15
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186197162.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186489283.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186197327.jpg
      Salomon Salomon XT 15 XT 15 XT 15 (1)
      Salomon XT 15
      • 00193128508050
      1
      deal
    • Mammut Sportrugzak 'Ducan'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187381859.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165918694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208182933.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229229219.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229229220.jpg
      Mammut Mammut Sportrugzak 'Ducan' Sportrugzak 'Ducan' Sportrugzak 'Ducan' Compacte wandelrugzak voor vrouwen met geventileerde rug en doordachte uitrusting (1)
      Mammut Sportrugzak 'Ducan'
      • 07613357771320
      1
      deal
    • Affenzahn Rugtas MINI Ben Beaver | Affenzahn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139447902.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139448242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139447917.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85075094.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139448262.jpg
      Affenzahn Affenzahn Rugtas MINI Ben Beaver | Affenzahn Rugtas MINI Ben Beaver | Affenzahn Rugtas MINI Ben Beaver | Affenzahn Afmetingen HxBxD in cm: 25 x 11 x 17 Gewicht in kg: 0.2 Volume in liter: 4 Serie: Affenzahn Materiaal: gerecycled PET (1)
      Affenzahn Rugtas MINI Ben Beaver | Affenzahn
      • 04057081015375
      2
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be