x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205837865.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205838908.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/90251870.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182778839.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133931103.jpg
Bosch Bosch Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm Bestel Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm online. Bekijk alle Ruitenwissers van het merk Huismerk bij Etrias. (1)
  • 04047024079403
  • 43405
  • 468835
2
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Rubber
  • Algemene kenmerken
    • Aantal: 1
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 60 cm
  • 24.96 28.90 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bosch 38 Ruitenwisblad, Performance 600mm, 1 stuk24.96, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Ruitenwisblad Bosch 38 Twin 600 mm online. Bekijk alle Ruitenwissers van het merk Huismerk bij Etrias.28.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Valeo Ruitenwisser 574108 Valeo voor o.a. ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN, AUTOBIANCHI, BMW, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, DAIMLER, FIAT, FORD, FORD USA, FSO, HONDA, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, ZASTAVA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205843369.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136063456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225051964.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185827560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182551513.jpg
      Valeo Valeo Ruitenwisser 574108 Valeo voor o.a. ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN, AUTOBIANCHI, BMW, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, DAIMLER, FIAT, FORD, FORD USA, FSO, HONDA, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, ZASTAVA Ruitenwisser 574108 Valeo voor o.a. ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN, AUTOBIANCHI, BMW, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, DAIMLER, FIAT, FORD, FORD USA, FSO, HONDA, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, ZASTAVA Ruitenwisser 574108 Valeo voor o.a. ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN, AUTOBIANCHI, BMW, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, DAIMLER, FIAT, FORD, FORD USA, FSO, HONDA, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, ZASTAVA Bestel Ruitenwisblad Valeo Silencio V38 Voor 380 mm online. Bekijk alle Ruitenwissers van het merk Huismerk bij Etrias. (1)
      Valeo Ruitenwisser 574108 Valeo voor o.a. ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN, AUTOBIANCHI, BMW, CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU, DAIMLER, FIAT, FORD, FORD USA, FSO, HONDA, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, ZASTAVA
      • 03276425741089
      1
    • Valeo Ruitenwisser 574271 Valeo voor o.a. FORD, NISSAN, SEAT, VOLKSWAGEN
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205841281.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136063329.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185808762.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182551556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174360355.jpg
      Valeo Valeo Ruitenwisser 574271 Valeo voor o.a. FORD, NISSAN, SEAT, VOLKSWAGEN Ruitenwisser 574271 Valeo voor o.a. FORD, NISSAN, SEAT, VOLKSWAGEN Ruitenwisser 574271 Valeo voor o.a. FORD, NISSAN, SEAT, VOLKSWAGEN Bestel Ruitenwisblad Valeo Silencio VM32 Achter 280 mm online. Bekijk alle Ruitenwissers van het merk Huismerk bij Etrias. (1)
      Valeo Ruitenwisser 574271 Valeo voor o.a. FORD, NISSAN, SEAT, VOLKSWAGEN
      • 03276425742710
      1
    • Bosch ruitenwisserblad Aerofit AF45 450 mm rubber zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183279764.jpg
      Bosch Bosch ruitenwisserblad Aerofit AF45 450 mm rubber zwart ruitenwisserblad Aerofit AF45 450 mm rubber zwart ruitenwisserblad Aerofit AF45 450 mm rubber zwart Universele borstel met enkele aansluiting Korte nummer: af45 Lengte 450 mm Vlakke ruitenwisserbladen voor de voorruit. Afgezien van enkele zeldzame afwijkingen kun je alleen de grootte van je borstels controleren. (1)
      Bosch ruitenwisserblad Aerofit AF45 450 mm rubber zwart
      • 04047025795432
      2
    • Carpoint Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205842045.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144117836.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205842974.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98910633.jpg
      Carpoint Carpoint Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm Carpoint Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm (1)
      Carpoint Ruitenwisser NXT Premium 26C 65cm
      • 08711293397792
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.96
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.96
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be