x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Scandes salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Scandes - Dwalin Salontafel Rond - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210033864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237112475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237112473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237112471.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163574610.jpg?ts=1
      Scandes Scandes - Dwalin Salontafel Rond - Zwart - Dwalin Salontafel Rond - Zwart - Dwalin Salontafel Rond - Zwart Salontafel - Abbey - Default (6)
      Scandes - Dwalin Salontafel Rond - Zwart
      • 05705994925562
      1
      174.00 EUR
    • Scandes hoogglans salontafel met lift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/261355660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220275026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147630203.jpg?ts=1
      Scandes Scandes hoogglans salontafel met lift hoogglans salontafel met lift hoogglans salontafel met lift De salontafel Azalea heeft een praktisch liftsysteem, waardoor je een kant omhoog kan tillen, om zo makkelijker aan je salontafel te kunnen. Dit salontafel heeft ook voldoende opbergruimte. Ook mogelijk in houtskleur. (1)
      Scandes hoogglans salontafel met lift
      • 05705994857559
      2
      294.00 EUR
    • Scandes - Azalea Salontafels - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220304142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074021.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237074032.jpg?ts=1
      Scandes Scandes - Azalea Salontafels - Bruin - Azalea Salontafels - Bruin - Azalea Salontafels - Bruin De salontafel azalea is zeker uniek! Het houten gedeelte kan met een handig systeem omhoog worden gedaan, wat ideaal is voor onder andere uw drankje, laptop of dergelijke wat dichter bij het salon te krijgen. verkrijgbaar in 2 kleuren. (1)
      Scandes - Azalea Salontafels - Bruin
      • 05705994703955
      • 05705994857566
      2
      274.00 EUR
    • Scandes Salontafel Magnus set 2 tafels glas met chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220287455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237125143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102606516.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147621431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168487466.jpg?ts=1
      Scandes Scandes Salontafel Magnus set 2 tafels glas met chroom Salontafel Magnus set 2 tafels glas met chroom Salontafel Magnus set 2 tafels glas met chroom Meubelen-Online salontafel set Magnus glas (1)
      Scandes Salontafel Magnus set 2 tafels glas met chroom
      • 05705994514568
      1
      259.00 EUR
    • Scandes - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110705265.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147621278.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147621284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236475355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236657706.jpg?ts=1
      Scandes Scandes - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin Scandes - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin (1)
      Scandes - Azalea Salontafels Donker Onderstel - Bruin
      • 05705994978889
      1
      269.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Rond DEFAULT
        • cirkel
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • 24Designs (24designs)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Alygn (alygn)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Auna (auna)
      • Barbie (barbie)
      • Bazar Bizar (bazar_bizar)
      • Be pure (be_pure)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Besoa (besoa)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bolia (bolia)
      • Brafab (brafab)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Cstore (cstore)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Decortie (decortie)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dora (dora)
      • DTP Home (dtp_home)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • En.casa (en_casa)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fineliving (fineliving)
      • Finori (finori)
      • FMD (fmd)
      • Frama (frama)
      • Furnilux (furnilux)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Gami (gami)
      • Gebor (gebor)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gister&Vandaag (gister_vandaag)
      • Gubi (gubi)
      • Haluta (haluta)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Happy Home (happy_home)
      • HAY (hay)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • Homemania (homemania)
      • Homitis (homitis)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubertus meble (hubertus_meble)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HUUS.nl (huus_nl)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interieurs 86 (interieurs_86)
      • J-Line (j_line)
      • JF The Reborn Home (jf_the_reborn_home)
      • Kalune Design (kalune_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kolony (kolony)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lisomme (lisomme)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lizzely Garden & Living (lizzely_garden_living)
      • Loft46 (loft46)
      • Macabane (macabane)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Mars & More (mars_more)
      • MATER (mater)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • Monaica (monaica)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MUST Living (must_living)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nassre (nassre)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northix (northix)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OldInn Wonen (oldinn_wonen)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Parya (parya)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Pedrali (pedrali)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • QUVIO (quvio)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riverdale (riverdale)
      • Room05 (room05)
      • Rowico Home (rowico_home)
      • Rustic and Bear (rustic_and_bear)
      • Scandes (scandes)
      • Sense (sense)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Sompex (sompex)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Starfurn (starfurn)
      • STEELLISH (steellish)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • TOFF (toff)
      • Torna (torna)
      • Tvilum (tvilum)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vasagle (vasagle)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • WOHI (wohi)
      • Wohnling (wohnling)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Leisteen (leisteen)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Spaanplaat (spaanplaat)
      • Steen (steen)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_1)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_2)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 80 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_1)
      • 60 cm - 75 cm (lengte_cm_2)
      • 75 cm - 90 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (lengte_cm_4)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 50 cm (doorsnede_1)
      • 50 cm - 70 cm (doorsnede_2)
      • 70 cm - 80 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 80 cm (doorsnede_4)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal tafels (aantal_delen):
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
    • Varianten (group):
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be