x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zilt salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Zilt Salontafel Raudel 74cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125588651.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156623374.jpg
      Zilt Zilt Salontafel Raudel 74cm Salontafel Raudel 74cm Salontafel Raudel 74cm Op zoek naar een mooie stoere bijzettafel? Dan is de Lives serie van het merk Wants And Needs echt wat voor jou! Het blad is van gerecycled teak hout, en geeft dankzij het mooie donkere met melamine gecoate frame een strakke industriële look. Deze bijzettafels zijn ook los verkrijgbaar in onze shop! Dankzij de diverse maten en verschillende hoogtes zijn deze prachtig te combineren. De grootste bijzettafel heeft de maat: H32 x Ø 74 , de middelste bijzettafel heeft de maat: H40 x Ø 58, de klein... (7)
      Zilt Salontafel Raudel 74cm
      • 08718548024496
      • WLL-2200007
      2
      good_buy
      129.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Be pure (be_pure)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Byboo (byboo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Emu (emu)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Functionals (functionals)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • LaForma (laforma)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Medosan (medosan)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Porselein (porselein)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_1)
      • 40 cm - 50 cm (doorsnede_2)
      • 50 cm - 80 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 80 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 37 cm (hoogte_cm_1)
      • 37 cm - 40 cm (hoogte_cm_2)
      • 40 cm - 44 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 44 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (breedte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (breedte_cm_4)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Vintage (vintage)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be