x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bunnies sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bunnies Sandalen voor kids maat 24
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117029144.jpg
      Bunnies Bunnies Sandalen voor kids maat 24 Sandalen voor kids maat 24 Sandalen voor kids maat 24 Bunnies Geo Gaaf, jongens sandalen met klittenbandsluiting in de kleur grijs. Deze sandalen komen uit de Bunnies zomer collectie en zijn gemaakt van leer met een all-over opdruk. De binnenkant van de bandjes hebben zacht leer en suède binnenzool is licht voor gevormd. De buitenzool is van kurk met een rubberen loopzool en antislip laag.Stap Bunnies: De Stap Bunnies zijn voor de gevorderde stappertjes onder ons. Zowel stevig aan de voetjes als stevig en vlak op de grond. (1)
      Bunnies Sandalen voor kids maat 24
      • 08719509055214
      1
      deal
      38.92 EUR
    • Bunnies Sandalen voor kids maat 27
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117029144.jpg
      Bunnies Bunnies Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Bunnies Geo Gaaf, jongens sandalen met klittenbandsluiting in de kleur grijs. Deze sandalen komen uit de Bunnies zomer collectie en zijn gemaakt van leer met een all-over opdruk. De binnenkant van de bandjes hebben zacht leer en suède binnenzool is licht voor gevormd. De buitenzool is van kurk met een rubberen loopzool en antislip laag.Stap Bunnies: De Stap Bunnies zijn voor de gevorderde stappertjes onder ons. Zowel stevig aan de voetjes als stevig en vlak op de grond. (1)
      Bunnies Sandalen voor kids maat 27
      • 08719509055245
      1
      deal
      38.92 EUR
    • Bunnies Sandalen voor kids maat 21
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117029144.jpg
      Bunnies Bunnies Sandalen voor kids maat 21 Sandalen voor kids maat 21 Sandalen voor kids maat 21 Bunnies Geo Gaaf, jongens sandalen met klittenbandsluiting in de kleur grijs. Deze sandalen komen uit de Bunnies zomer collectie en zijn gemaakt van leer met een all-over opdruk. De binnenkant van de bandjes hebben zacht leer en suède binnenzool is licht voor gevormd. De buitenzool is van kurk met een rubberen loopzool en antislip laag.Stap Bunnies: De Stap Bunnies zijn voor de gevorderde stappertjes onder ons. Zowel stevig aan de voetjes als stevig en vlak op de grond. (1)
      Bunnies Sandalen voor kids maat 21
      • 08719509055184
      1
      deal
      38.92 EUR
    • Bunnies Sandalen voor kids maat 26
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117029144.jpg
      Bunnies Bunnies Sandalen voor kids maat 26 Sandalen voor kids maat 26 Sandalen voor kids maat 26 Bunnies Geo Gaaf, jongens sandalen met klittenbandsluiting in de kleur grijs. Deze sandalen komen uit de Bunnies zomer collectie en zijn gemaakt van leer met een all-over opdruk. De binnenkant van de bandjes hebben zacht leer en suède binnenzool is licht voor gevormd. De buitenzool is van kurk met een rubberen loopzool en antislip laag.Stap Bunnies: De Stap Bunnies zijn voor de gevorderde stappertjes onder ons. Zowel stevig aan de voetjes als stevig en vlak op de grond. (1)
      Bunnies Sandalen voor kids maat 26
      • 08719509055238
      1
      deal
      38.92 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chaco (chaco)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • CMP (cmp)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Felmini (felmini)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wolky (wolky)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be