x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chicco sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Chicco NORINA Sandalen / Open schoenen kind 17
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134960695.jpg
      Chicco Chicco NORINA Sandalen / Open schoenen kind 17 NORINA Sandalen / Open schoenen kind 17 NORINA Sandalen / Open schoenen kind 17 Alleen omdat het zomer is, wordt onze outfit niet vergeten. Meisjes zullen van deze schattige sandaal in de kleur wit van Chicco houden. De riemen van textiel en de zool van textiel garanderen kwaliteit en perfecte afwerking. Wij kennen iemand die absoluut enthousiast zal zijn. (1)
      Chicco NORINA Sandalen / Open schoenen kind 17
      • 08055344940712
      2
      16.99 EUR
    • Chicco CARROT Sandalen / Open schoenen kind 22
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108863928.jpg
      Chicco Chicco CARROT Sandalen / Open schoenen kind 22 CARROT Sandalen / Open schoenen kind 22 CARROT Sandalen / Open schoenen kind 22 Sandalen / Open schoenen Chicco CARROT Blauw Verkrijgbaar in jongensmaat. 22. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CARROT Sandalen / Open schoenen kind 22
      • 08055344855160
      • 08055344855191
      1
      deal
      31.50 EUR
    • Chicco CETRA Sandalen / Open schoenen kind 22
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140550573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134330943.jpg
      Chicco Chicco CETRA Sandalen / Open schoenen kind 22 CETRA Sandalen / Open schoenen kind 22 CETRA Sandalen / Open schoenen kind 22 Sandalen / Open schoenen Chicco CETRA Wit Verkrijgbaar in meisjesmaat. 22. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CETRA Sandalen / Open schoenen kind 22
      • 08055344977404
      1
      deal
      36.00 EUR
    • Chicco COCHI Sandalen / Open schoenen kind 25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129552642.jpg
      Chicco Chicco COCHI Sandalen / Open schoenen kind 25 COCHI Sandalen / Open schoenen kind 25 COCHI Sandalen / Open schoenen kind 25 Sandalen / Open schoenen Chicco COCHI Wit Verkrijgbaar in meisjesmaat. 25. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco COCHI Sandalen / Open schoenen kind 25
      • 08055344865145
      1
      deal
      36.40 EUR
    • Chicco HINES Sandalen / Open schoenen kind 22
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143017357.jpg
      Chicco Chicco HINES Sandalen / Open schoenen kind 22 HINES Sandalen / Open schoenen kind 22 HINES Sandalen / Open schoenen kind 22 Sandalen / Open schoenen Chicco HINES Blauw Verkrijgbaar in meisjesmaat. 22. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco HINES Sandalen / Open schoenen kind 22
      • 08055344985881
      1
      deal
      40.00 EUR
    • Chicco CLIVIA Sandalen / Open schoenen kind 20
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105395798.jpg
      Chicco Chicco CLIVIA Sandalen / Open schoenen kind 20 CLIVIA Sandalen / Open schoenen kind 20 CLIVIA Sandalen / Open schoenen kind 20 Sandalen / Open schoenen Chicco CLIVIA Zilver Verkrijgbaar in meisjesmaat. 20. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CLIVIA Sandalen / Open schoenen kind 20
      • 08055344860836
      1
      deal
      31.50 EUR
    • Chicco CALLEN Sandalen / Open schoenen kind 23
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143058757.jpg
      Chicco Chicco CALLEN Sandalen / Open schoenen kind 23 CALLEN Sandalen / Open schoenen kind 23 CALLEN Sandalen / Open schoenen kind 23 Sandalen / Open schoenen Chicco CALLEN Blauw Verkrijgbaar in jongensmaat. 23. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CALLEN Sandalen / Open schoenen kind 23
      • 08055344966286
      1
      deal
      36.40 EUR
    • Chicco HELVIO Sandalen kind Groen 24
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140728050.jpg
      Chicco Chicco HELVIO Sandalen kind Groen 24 HELVIO Sandalen kind Groen 24 HELVIO Sandalen kind Groen 24 Sandalen / Open schoenen Chicco HELVIO Groen Verkrijgbaar in jongensmaat. 24. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco HELVIO Sandalen kind Groen 24
      • 08055344984358
      1
      deal
      31.50 EUR
    • Chicco CROW Sandalen kind Blauw 21
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142600764.jpg
      Chicco Chicco CROW Sandalen kind Blauw 21 CROW Sandalen kind Blauw 21 CROW Sandalen kind Blauw 21 Sandalen / Open schoenen Chicco CROW Blauw Verkrijgbaar in jongensmaat. 21. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CROW Sandalen kind Blauw 21
      • 08055344967856
      1
      deal
      41.60 EUR
    • Chicco CITY Sandalen kind Roze 30
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114408024.jpg
      Chicco Chicco CITY Sandalen kind Roze 30 CITY Sandalen kind Roze 30 CITY Sandalen kind Roze 30 Sandalen / Open schoenen Chicco CITY Roze Verkrijgbaar in meisjesmaat. 30. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CITY Sandalen kind Roze 30
      • 08055344864582
      1
      deal
      41.60 EUR
    • Chicco CALOY Sandalen / Open schoenen kind 22
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142213740.jpg
      Chicco Chicco CALOY Sandalen / Open schoenen kind 22 CALOY Sandalen / Open schoenen kind 22 CALOY Sandalen / Open schoenen kind 22 Sandalen / Open schoenen Chicco CALOY Blauw Verkrijgbaar in meisjesmaat. 22. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Chicco CALOY Sandalen / Open schoenen kind 22
      • 08055344976759
      1
      deal
      41.60 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Armistice (armistice)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Atelier voisin (atelier_voisin)
      • Audley (audley)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Be only (be_only)
      • Belle by sigerson morrison (belle_by_sigerson_morrison)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Birki's (birki_s)
      • Blowfish (blowfish)
      • BM (bm)
      • Bocage (bocage)
      • Bourne (bourne)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • C.petula (c_petula)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • Coclico (coclico)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Cycleur de Luxe (cycleur_de_luxe)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emma go (emma_go)
      • Espace (espace)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Feud (feud)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fortuna (fortuna)
      • France Mode (france_mode)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grendha (grendha)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hudson (hudson)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karston (karston)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Lucky brand (lucky_brand)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Magrit (magrit)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marila (marila)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mosquitos (mosquitos)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noclaim (noclaim)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Oxs (oxs)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Pare gabia (pare_gabia)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rider (rider)
      • Rochas (rochas)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Rondinaud (rondinaud)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samoa (samoa)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sanita (sanita)
      • Scapa (scapa)
      • Schmoove (schmoove)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Start rite (start_rite)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be