x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Crocs Clogs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Crocs Clogs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Crocs Clogs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Crocs Clogs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109243449.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164494631.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164521944.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164521566.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226567733.jpg?ts=1
Crocs Crocs Clogs Clogs Clogs Bestel Medische Klomp Crocs Crocband Black-Schoenmaat 38 - 39 online. Bekijk alle Klompen van het merk Crocs bij Etrias. (1)
  • 00883503475946
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren, Dames
    • Schoenmaat: 39, 38, 38.5
    • Motief: Monochroom
    • Hakvorm: Lage hakken
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Rubber, Kunststof
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • Technische details
    • Insole material: Synthetic material
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 21.68 53.90 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Croslite voor lichtgewicht demping en comfort Comfortabele pasvorm met een beetje speling voor de voet inklapbare hielriem Veel ventilati...21.68, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Croslite voor lichtgewicht demping en comfort Comfortabele pasvorm met een beetje speling voor de voet inklapbare hielriem Veel ventilati...22.49, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Medische Klomp Crocs Crocband Black-Schoenmaat 38 - 39 online. Bekijk alle Klompen van het merk Crocs bij Etrias.
      45.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      De Crocs Crocband klompen zijn een aanpassing van de klassieke Crocs lijn. Deze klompen zijn door de comfortabele pasvorm en unieke desig...
      45.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lina Locchi vrouw Leren SandalenSandalen L1054 - Zwart | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230118436.jpg?ts=1
      Lina Locchi Lina Locchi vrouw Leren SandalenSandalen L1054 - Zwart | Maat 36 vrouw Leren SandalenSandalen L1054 - Zwart | Maat 36 vrouw Leren SandalenSandalen L1054 - Zwart | Maat 36 Damesschoen model L1050 in de kleur zwart van Lina Locchi Pasvorm Dit model van Lina Locchi valt normaal op maat Beschrijving Leren teenslipper met ringen voor dames van het merk Lina Locchi. Deze slipper is uitgevoerd in zwart leer. Om de enkel bevindt zich een bandje met goudkleurige gesp. De binnenkant bestaat geheel uit leer en de binnenzool draagt bij aan het loopcomfort. De rubberen loopzool heeft een glad profiel. (1)
      Lina Locchi vrouw Leren SandalenSandalen L1054 - Zwart | Maat 36
      • 08719656804499
      1
      deal
    • Joya Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228104286.jpg?ts=1
      Joya Joya Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41 Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41 Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41 Bestel Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Joya bij Etrias. (1)
      Joya Sandaal Joya Women Komodo Light Brown-Schoenmaat 41
      • 07640277518377
      2
      deal
    • Ilse jacobsen vrouw SandalenSandalen | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230118111.jpg?ts=1
      Ilse jacobsen Ilse jacobsen vrouw SandalenSandalen | Maat 36 vrouw SandalenSandalen | Maat 36 vrouw SandalenSandalen | Maat 36 Damesslipper model Cheerful 10G in de kleur goud van Ilse Jacobsen. Pasvorm De ontwerpen van Ilse Jacobsen vallen over het algemeen normaal op maat. Beschrijving Goudkleurige teenslipper met glitters voor dames van het merk Ilse Jacobsen. Deze elegante teenslipper is geheel vervaardigd uit goudkleurig rubber met een gevlochten patroon en wordt gesierd door goudkleurige glitters op de band bij de tenen. Rondom de enkel is ook een rubberen bandje bevestigd welke te stellen is. De loopzool heeft een fijn profiel. (1)
      Ilse jacobsen vrouw SandalenSandalen | Maat 36
      • 08719656994374
      1
    • Manfield Roze leren sandalen met hak | Maat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227710197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227710203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227710199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227710201.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Roze leren sandalen met hak | Maat 37 Roze leren sandalen met hak | Maat 37 Roze leren sandalen met hak | Maat 37 Deze roze sandalen met hak van Manfield zijn voorzien van een enkelbandje met gouden gesp. De sandalen hebben een carré neus en hebben een hakhoogte van 6 cm. Het materiaal van zowel de buiten- als de binnenkant van de sandalen bestaan uit leer. Om langdurig plezier te hebben van de schoenen raden we je aan de Natural Trendspray te gebruiken als onderhoudsproduct. Draag deze sandalen met hak onder een kokerrok, pantalon, wide leg of juist onder een jeans. (1)
      Manfield Roze leren sandalen met hak | Maat 37
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Beige (beige)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 31.69
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 31.69
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 31.69
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 22.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 22.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 35.32
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.32
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 35.32
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 35.32
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.32
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.32
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 36.87
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 36.87
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.87
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 36.87
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.87
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.87
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.74
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 35.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.74
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 38.29
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 28.41
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 35.19
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 35.19
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 25.57
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 25.57
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 37.69
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 37.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 40.08
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 40.08
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 40.08
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 40.08
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 40.08
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 23.76
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 23.76
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 23.76
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 23.76
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 21.68
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 21.68
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 21.68
    • teamvergelijk@vergelijk.be