x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ipanema sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Ipanema Charm Wandelsandalen - Maat 37 - Vrouwen - grijs/zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139494460.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121824815.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124094799.jpg
      Ipanema Ipanema Charm Wandelsandalen - Maat 37 - Vrouwen - grijs/zilver Charm Wandelsandalen - Maat 37 - Vrouwen - grijs/zilver Charm Wandelsandalen - Maat 37 - Vrouwen - grijs/zilver 2600024111683 (1)
      Ipanema Charm Wandelsandalen - Maat 37 - Vrouwen - grijs/zilver
      • 07909224283981
      2
      32.99 EUR
    • Ipanema Sandalen - Maat 40 - Vrouwen - zwart/goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139941057.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614507.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142676681.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140916399.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133752491.jpg
      Ipanema Ipanema Sandalen - Maat 40 - Vrouwen - zwart/goud Sandalen - Maat 40 - Vrouwen - zwart/goud Sandalen - Maat 40 - Vrouwen - zwart/goud Bestel Sandaal Ipanema Women Fashion Sandal VII Black-Schoenmaat 40 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Ipanema bij Etrias. (1)
      Ipanema Sandalen - Maat 40 - Vrouwen - zwart/goud
      • 07909224833636
      • 07909224833643
      • 07909224833605
      • 82682-20766
      2
      28.91 EUR
    • Ipanema - My First Ipanema - Mint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147575753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142387694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105393595.jpg
      Ipanema Ipanema - My First Ipanema - Mint - My First Ipanema - Mint - My First Ipanema - Mint 2600025651683 (1)
      Ipanema - My First Ipanema - Mint
      • 07909171891543
      1
      24.99 EUR
    • Ipanema IP 80415
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122964809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141273028.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118138563.jpg
      Ipanema Ipanema IP 80415 IP 80415 IP 80415 Bestel Slipper Ipanema Men Classic Brasil Grey Blue-Schoenmaat 39 - 40 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Ipanema bij Etrias. (1)
      Ipanema IP 80415
      • 07909224339718
      1
      23.94 EUR
    • Ipanema Charm Sandal (Schoenmaat: 39)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147557887.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614530.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140694620.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133752468.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134504857.jpg
      Ipanema Ipanema Charm Sandal (Schoenmaat: 39) Charm Sandal (Schoenmaat: 39) Charm Sandal (Schoenmaat: 39) Trendy teenslippers Ipanema Charm Sandal volgt de laatste trends. Met de keuze voor een gevlochten metallic middenband of grafische 3D-elementen, biedt deze sandaal voor dames een uitgesproken moderne look. Met de drukknoopjes kan de sandaal versteld worden naar de gewenste enkelomvang . De gevlochten metallic band maakt de sandaal sierlijk om naar te kijken en maakt het daarnaast mogelijk om het comfort zelf te bepalen. Combineer dit met de drukknoopjes en je geniet van een uitstekende loope... (1)
      Ipanema Charm Sandal (Schoenmaat: 39)
      • 07909224830499
      1
      24.45 EUR
    • Ipanema female Class Glam groen Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147574025.jpg
      Ipanema Ipanema female Class Glam groen Groen female Class Glam groen Groen female Class Glam groen Groen Model 26207 Ipanema Class Glam II Fem zomerse dames sandalen. Deze sandalen komen uit de nieuwe collectie van Ipanema. Het materiaal van de dames sandaal is geheel van rubber. Door de keuze van het PVC materiaal zijn de sandalen niet alleen erg flexibel, maar zijn ze ook bestand tegen water. Deze dames sandalen hebben een voorgevormd voetbed voor een optimaal draagcomfort. Deze trendy sandalen zijn ideaal voor op het strand of naar het zwembad! (1)
      Ipanema female Class Glam groen Groen
      1
      33.94 EUR
    • Ipanema CHARM III KIDS Sandalen / Open schoenen kind 31 / 32
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133860213.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147424959.jpg
      Ipanema Ipanema CHARM III KIDS Sandalen / Open schoenen kind 31 / 32 CHARM III KIDS Sandalen / Open schoenen kind 31 / 32 CHARM III KIDS Sandalen / Open schoenen kind 31 / 32 Sandalen / Open schoenen Ipanema CHARM III KIDS Zwart Verkrijgbaar in meisjesmaat. 31 / 32. . Schoenen > sandalen > sandalen kind. (1)
      Ipanema CHARM III KIDS Sandalen / Open schoenen kind 31 / 32
      • 07909224763094
      1
      deal
      19.20 EUR
    • Ipanema female Charm Sandal groen Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147572581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144003259.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135122688.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110843477.jpg
      Ipanema Ipanema female Charm Sandal groen Groen female Charm Sandal groen Groen female Charm Sandal groen Groen 82283 Ipanema Charm V Sand Fem zomerse dames teenslippers. Het materiaal van deze Ipanema is geheel van PVC rubber. Het voetbed is voorzien van een trendy motief. Deze Ipanema 22037 damesslippers hebben een zeer soepele zool. Door het gebruik van PVC rubber zijn ze niet alleen erg flexibel zijn maar ook bestand zijn tegen water. Deze trendy slippers voor dames zijn ideaal voor op het strand of naar het zwembad. (1)
      Ipanema female Charm Sandal groen Groen
      • 07909224284292
      1
      33.94 EUR
    • Ipanema Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141613592.jpg
      Ipanema Ipanema Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38 Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38 Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38 Bestel Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Ipanema bij Etrias. (1)
      Ipanema Sandaal Ipanema Women Premium Sunray Green-Schoenmaat 38
      • 07909224424599
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Achile (achile)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Be Natural (be_natural)
      • Be only (be_only)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • C.petula (c_petula)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carmen steffens (carmen_steffens)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chaco (chaco)
      • Chattawak (chattawak)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • CMP (cmp)
      • Coclico (coclico)
      • Colors of california (colors_of_california)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva turner (eva_turner)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fortuna (fortuna)
      • France Mode (france_mode)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Glamorous (glamorous)
      • Grendha (grendha)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • House of harlow 1960 (house_of_harlow_1960)
      • Hudson (hudson)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ipanema (ipanema)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melluso (melluso)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Miista (miista)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Now (now)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Premiata (premiata)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • RISA (risa)
      • Rochas (rochas)
      • Rockport (rockport)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Schmoove (schmoove)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Start rite (start_rite)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be