x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148063966.jpg
      Lacoste Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Lacoste zwart Croco 319 4 CMA schuiver Nieuw en origineel Wij zijn een erkende verkoper van Lacoste. Voor meer informatie zie productbeschrijving hieronder. (1)
      Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082
      • 05012123401492
      2
      35.00 EUR
    • Lacoste Muiltjes 'L.30 Slide 119 3 CMA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129733345.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141612022.jpg
      Lacoste Lacoste Muiltjes 'L.30 Slide 119 3 CMA' Muiltjes 'L.30 Slide 119 3 CMA' Muiltjes 'L.30 Slide 119 3 CMA' Deze Slide 119.3 slippers van Lacoste hebben een simpel, maar trendy design. De slippers hebben een dikke band over de voet met het Lacoste logo erop. De Cr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Lacoste Muiltjes 'L.30 Slide 119 3 CMA'
      • 05012123302638
      2
      deal
      43.90 EUR
    • Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148063966.jpg
      Lacoste Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082 Bovenmateriaal van synthetisch. PU buitenzool. Extra groot geborduurd krokodillenlogo. Riem en buitenzool in sportieve tinten. (1)
      Lacoste Sandaalit Lacoste Croco Slide 319 738CMA0073082
      • 05012123401515
      2
      36.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
        • jongens
        • meisjes
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A-dam Underwear (a_dam_underwear)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Achile (achile)
      • adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Be Natural (be_natural)
      • Be only (be_only)
      • Berghen (berghen)
      • Bertie (bertie)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Birki's (birki_s)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bobux (bobux)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • C.petula (c_petula)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chaco (chaco)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Coclico (coclico)
      • Colors of california (colors_of_california)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Coqueterra (coqueterra)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eject (eject)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emma go (emma_go)
      • Espace (espace)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Eva turner (eva_turner)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • France Mode (france_mode)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Friis company (friis_company)
      • Fru.it (fru_it)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Hailys (hailys)
      • Havaianas (havaianas)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • House of harlow 1960 (house_of_harlow_1960)
      • Hudson (hudson)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karine arabian (karine_arabian)
      • Karston (karston)
      • Kastinger (kastinger)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kenneth Cole (kenneth_cole)
      • Keq (keq)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Legero (legero)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lipsy (lipsy)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lucky brand (lucky_brand)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Magrit (magrit)
      • Makita (makita)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Miista (miista)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Moma (moma)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mosquitos (mosquitos)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturino (naturino)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Oxs (oxs)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rancho (rancho)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Regatta (regatta)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • RISA (risa)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Romika (romika)
      • Rondinaud (rondinaud)
      • Roxy (roxy)
      • Rupert sanderson (rupert_sanderson)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Scapa (scapa)
      • Schutz (schutz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Serafini (serafini)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Start rite (start_rite)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Stylistclick (stylistclick)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xti (xti)
      • Zabaione (zabaione)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
    • Maat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Multicolor (multicolor)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Geen (zonder_sluiting)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Riem (riem)
      • Rits (rits)
      • Veter (veters)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be