x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lico sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lico Badslipper Lico zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146307523.jpg
      Lico Lico Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Dit sportieve muiltje van Lico heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Door de binnenzool van softmateriaal is het muiltje zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Door de profielzool wordt de kans op uitglijden kleiner. De schoen heeft een open teen. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. (1)
      Lico Badslipper Lico zwart
      • 04019335430426
      2
      14.48 EUR
    • Lico Badslipper Lico zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146307523.jpg
      Lico Lico Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Dit sportieve muiltje van Lico heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Door de binnenzool van softmateriaal is het muiltje zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Door de profielzool wordt de kans op uitglijden kleiner. De schoen heeft een open teen. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. (1)
      Lico Badslipper Lico zwart
      • 04019335430389
      • 04019335430433
      • 04019335430457
      2
      14.48 EUR
    • Lico Badslipper Lico zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146307523.jpg
      Lico Lico Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Dit sportieve muiltje van Lico heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Door de binnenzool van softmateriaal is het muiltje zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Door de profielzool wordt de kans op uitglijden kleiner. De schoen heeft een open teen. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. (1)
      Lico Badslipper Lico zwart
      • 04019335430440
      • 04019335430396
      • 04019335430488
      2
      14.48 EUR
    • Lico Badslipper Lico zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146307523.jpg
      Lico Lico Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Badslipper Lico zwart Dit sportieve muiltje van Lico heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Door de binnenzool van softmateriaal is het muiltje zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Door de profielzool wordt de kans op uitglijden kleiner. De schoen heeft een open teen. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. (1)
      Lico Badslipper Lico zwart
      • 04019335430464
      • 04019335430402
      2
      14.48 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wolky (wolky)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be