x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Okidoki sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144310406.jpg
      Okidoki Okidoki Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Stoere sandalen met makkelijke klittenbandsluiting en stevige, geribbelde schoenzool voor jongens. (1)
      Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • 00001024158050
      1
      most_sold
      24.99 EUR
    • Okidoki Sandaal Okidoki Girls
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144310941.jpg
      Okidoki Okidoki Sandaal Okidoki Girls Sandaal Okidoki Girls Sandaal Okidoki Girls Goudkleurige sandaal met makkelijke klittenbandsluiting en decoratieve strik voor meisjes. (1)
      Okidoki Sandaal Okidoki Girls
      • 00001024117491
      1
      23.98 EUR
    • Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144315501.jpg
      Okidoki Okidoki Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Comfortabele sandalen met gesp en stevige zool voor jongens. (1)
      Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • 00001023961903
      1
      13.99 EUR
    • Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144310295.jpg
      Okidoki Okidoki Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Sandaal Okidoki Boys Stevige sandalen met klittenbandsluiting en rubberen schoenzool voor jongens. Koop deze sandalen met camouflageprint nu bij Bristol! (1)
      Okidoki Sandaal Okidoki Boys
      • 00001024157954
      1
      24.99 EUR
    • Okidoki Sandaal Okidoki Girls
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144310970.jpg
      Okidoki Okidoki Sandaal Okidoki Girls Sandaal Okidoki Girls Sandaal Okidoki Girls Superleuke sandalenmet print en makkelijke klittenbandsluiting voor meisjes. Koop deze sandalen met rubberen schoenzool nu bij Bristol! Diamonds Shoes are a girl's best friend. (1)
      Okidoki Sandaal Okidoki Girls
      • 00001024150191
      1
      24.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bristol (bristol)
      • Bronx (bronx)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Excellent (excellent)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noclaim (noclaim)
      • O'Neill (o_neill)
      • Okidoki (okidoki)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Primigi (primigi)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be