x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Otto kern sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern bruin/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560478.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern bruin/multicolor Sandaaltje Otto Kern bruin/multicolor Sandaaltje Otto Kern bruin/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 5 cm en een 2 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Door de profielzool heeft het sandaaltje ook bij nat weer veel grip. Het sandaaltje heeft geen sluiting. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern bruin/multicolor
      1
      most_sold
      119.99 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440792
      1
      104.89 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440785
      1
      104.89 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440754
      1
      104.89 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440778
      1
      104.89 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440747
      1
      104.89 EUR
    • Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144560331.jpg
      Otto kern Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor Dit trendy sandaaltje van Otto Kern heeft vast en zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het sandaaltje heeft een sleehak van 6 cm en een 2,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is het sandaaltje bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. (1)
      Otto kern Sandaaltje Otto Kern pink/multicolor
      • 04043735440761
      1
      104.89 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • BM (bm)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Bronx (bronx)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Derbe (derbe)
      • Develab (develab)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Excellent (excellent)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • GBB (gbb)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karston (karston)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lafuma (lafuma)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marila (marila)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noclaim (noclaim)
      • O'Neill (o_neill)
      • Okidoki (okidoki)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Primigi (primigi)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be