x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Regatta sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 38
      • 05051522818227
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 40
      • 05051522818241
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 42
      • 05051522818265
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 37
      • 05051522818210
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142388979.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 36
      • 05051522818203
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 39
      • 05051522818234
      1
      54.95 EUR
    • Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141610978.jpg
      Regatta Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41 Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41 Bestel Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41 online. Bekijk alle Teenslippers van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Sandaal Regatta Women Eastshore TreeTp Parch-Schoenmaat 41
      • 05051522818258
      1
      54.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Achile (achile)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chaco (chaco)
      • Chattawak (chattawak)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • CMP (cmp)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eva turner (eva_turner)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fericelli (fericelli)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fortuna (fortuna)
      • France Mode (france_mode)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Glamorous (glamorous)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • House of harlow 1960 (house_of_harlow_1960)
      • Hudson (hudson)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Lico (lico)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melissa (melissa)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Now (now)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Pare gabia (pare_gabia)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Schmoove (schmoove)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be