x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Shoesme sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Shoesme female meiden sandalen Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140956687.jpg
      Shoesme Shoesme female meiden sandalen Zilver female meiden sandalen Zilver female meiden sandalen Zilver Deze meisjes sandalen komen uit de nieuwe collectie van Shoes Me. Het bovenwerk is van leder met op de voorzijde verschillende bandjes met allen een eigen design. De binnenvoering van de meiden sandaaltjes is volledig leer gevoerd. Deze Shoes Me BI8S088-E sandalen hebben een rubberen zool voor een optimaal comfort en duurzaamheid. Verder zijn ze gemakkelijk te sluiten met een klittenbandsluiting. (1)
      Shoesme female meiden sandalen Zilver
      1
      most_sold
      58.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Armistice (armistice)
      • Art (art)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Birki's (birki_s)
      • Blowfish (blowfish)
      • BM (bm)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Cycleur de Luxe (cycleur_de_luxe)
      • Derbe (derbe)
      • Develab (develab)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marila (marila)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noclaim (noclaim)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rider (rider)
      • Rockport (rockport)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Ugg (ugg)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be