x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spalding sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Spalding Badslipper - Black Maat: 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161274495.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137457724.jpg
      Spalding Spalding Badslipper - Black Maat: 37 Badslipper - Black Maat: 37 Badslipper - Black Maat: 37 Spalding Badslipper - Black | Maat: 37 - van Spalding in de categorie Slippers. (1)
      Spalding Badslipper - Black Maat: 37
      • 04045642760307
      2
      19.06 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
        • jongens
        • meisjes
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Andre (andre)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arnaldo Toscani (arnaldo_toscani)
      • Art (art)
      • AVENGERS (avengers)
      • Be Natural (be_natural)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bo-Bell (bo_bell)
      • Bobux (bobux)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cars (cars)
      • CAT (cat)
      • Cellini (cellini)
      • Chaco (chaco)
      • Champion (champion)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cienta (cienta)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Cosmos (cosmos)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Crocs (crocs)
      • Ct (ct)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy peasy (easy_peasy)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • Feyn (feyn)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Grizzly (grizzly)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hannah (hannah)
      • Havaianas (havaianas)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kastinger (kastinger)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Makita (makita)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • MARIAMARE (mariamare)
      • Maruti (maruti)
      • MBT (mbt)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Muyters (muyters)
      • Mymo (mymo)
      • MyToys-COLLECTION (mytoys_collection)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nafuna (nafuna)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • OH MY SANDALS (oh_my_sandals)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paris Hilton (paris_hilton)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rancho (rancho)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rider (rider)
      • RISA (risa)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • SHEPHERD OF SWEDEN (shepherd_of_sweden)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • StarFlips (starflips)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swimpy (swimpy)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trespass (trespass)
      • Trussardi (trussardi)
      • U.s. Polo (u_s_polo)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Via vai (via_vai)
      • Victory (victory)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Yogistar (yogistar)
      • Zabaione (zabaione)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Crocoprint (crocoprint)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Vormen (vormen)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Geen (zonder_sluiting)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Riem (riem)
      • Rits (rits)
      • Veter (veters)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be