x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Think sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Think TIANIA Sandalen dames Goud 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128931760.jpg
      Think Think TIANIA Sandalen dames Goud 40 TIANIA Sandalen dames Goud 40 TIANIA Sandalen dames Goud 40 Think! 282596, sandalen met bandje dames 40 EU (1)
      Think TIANIA Sandalen dames Goud 40
      • 09010130768535
      2
      66.02 EUR
    • Think Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153838329.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153838330.jpg
      Think Think Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd \\n Think Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd\\n De Think Chilli 6 86109 33 Paars is een mooie bandschoen met een uitstekende pasvorm. Het bovenwerk is leer in een prachtige print waar paars en roze de boventoon voeren. De kruisband over de wreef is verstelbaar met klittenband. De schoen is volledig leer gevoerd en heeft een goed voetbed, die ook uitneembaar is om er eventuele steunzolen in te kunnen dragen. De rubberen slijtvaste zool draagt bij aan een goed loopcomfort.\\n (1)
      Think Chilli Bandschoenen 6 86109 33 Paars Roze Gebloemd
      • 09010463112463
      2
      104.31 EUR
    • Think Sandalen Think JULIA dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151593465.jpg
      Think Think Sandalen Think JULIA dames Sandalen Think JULIA dames Sandalen Think JULIA dames Schoenbreedte: F1/2. (1)
      Think Sandalen Think JULIA dames
      • 09010463112609
      2
      70.18 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
        • jongens
        • meisjes
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Asics (asics)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berghen (berghen)
      • Berkemann (berkemann)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bobux (bobux)
      • Braqeez (braqeez)
      • Brekz (brekz)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campz (campz)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Cosmos (cosmos)
      • Crocs (crocs)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Faina (faina)
      • Fericelli (fericelli)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gant (gant)
      • GARMENT PROJECT (garment_project)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Glamorous (glamorous)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Havaianas (havaianas)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kenneth Cole (kenneth_cole)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Lico (lico)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • OOfos (oofos)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • RISA (risa)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scapa (scapa)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Viking (viking)
      • Vingino (vingino)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Xti (xti)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames Think Dames sandaal (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
    • Maat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Tricot (tricot)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Crocoprint (crocoprint)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochromatic (monochromatic)
      • Multicolor (multicolor)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Geen (zonder_sluiting)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Riem (riem)
      • Rits (rits)
      • Veter (veters)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be