x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Xsensible sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Xsensible Kea sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331011.jpg
      Xsensible Xsensible Kea sandaal Kea sandaal Kea sandaal Xsensible Kea sandaal in het wit/zilver voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer. De binnenvoering is gemaakt van textiel en de sandaal heeft een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van een riem sluiting om de enkel. (10)
      Xsensible Kea sandaal
      • 08719051396018
      1
      most_sold
      134.99 EUR
    • Xsensible Syros sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131518093.jpg
      Xsensible Xsensible Syros sandaal Syros sandaal Syros sandaal Xsensible Syros sandaal in het blauw voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer. De binnenvoering is gemaakt van textiel en de sandaal heeft een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van zowel een klittenbandsluiting bij de voet als een riem sluiting om de enkel. (2)
      Xsensible Syros sandaal
      • 08719051396650
      1
      139.99 EUR
    • Xsensible Kea sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331011.jpg
      Xsensible Xsensible Kea sandaal Kea sandaal Kea sandaal Xsensible Kea sandaal in het wit/zilver voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer. De binnenvoering is gemaakt van textiel en de sandaal heeft een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van een riem sluiting om de enkel. (2)
      Xsensible Kea sandaal
      • 08719051396049
      1
      134.99 EUR
    • Xsensible Kea sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331011.jpg
      Xsensible Xsensible Kea sandaal Kea sandaal Kea sandaal Xsensible Kea sandaal in het wit/zilver voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer. De binnenvoering is gemaakt van textiel en de sandaal heeft een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van een riem sluiting om de enkel. (1)
      Xsensible Kea sandaal
      • 08719051396070
      1
      134.99 EUR
    • Xsensible Rhodos sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331135.jpg
      Xsensible Xsensible Rhodos sandaal Rhodos sandaal Rhodos sandaal Xsensible Rhodos sandaal in het grijs voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van een riem sluiting om de enkel. (1)
      Xsensible Rhodos sandaal
      • 08719051397343
      1
      149.99 EUR
    • Xsensible Sandalen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131518071.jpg
      Xsensible Xsensible Sandalen Sandalen Sandalen Sandalen Chios van XSENSIBLE met Stretch­walker-zooltechnologie. Met het unieke balanspunt in het midden van de zool zorgt deze technologie voor een natuurlijke houding van het lichaam, een perfecte balans en comfortabele stapdemping. Op deze manier worden de gewrichten ontzien en is ultiem loopcomfort gegaran­deerd. Rundsuèdeleer met gestempeld reptielmotief, heel flexibel dankzij de verstelbare klitten­bandriempjes. Met neopreenvoering en zeer ­lichte Stretchwalker-loopzool van EVA-materiaa... (1)
      Xsensible Sandalen
      • 08719051398425
      1
      124.90 EUR
    • Xsensible Rhodos sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331135.jpg
      Xsensible Xsensible Rhodos sandaal Rhodos sandaal Rhodos sandaal Xsensible Rhodos sandaal in het grijs voor dames! Deze sandaal heeft een bovenwerk gemaakt van leer, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. Deze sandaal is voorzien van een riem sluiting om de enkel. (1)
      Xsensible Rhodos sandaal
      • 08719051397312
      1
      149.99 EUR
    • Xsensible Syros sandaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134331164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131518093.jpg
      Xsensible Xsensible Syros sandaal Syros sandaal Syros sandaal Sandalen Syros van XSENSIBLE met Stretch­walker-zooltechnologie. Met het unieke balanspunt in het midden van de zool zorgt deze technologie voor een natuurlijke houding van het lichaam, een perfecte balans en comfortabele stapdemping. Op deze manier worden de gewrichten ontzien en is ultiem loopcomfort gegaran­deerd. Rundsuèdeleer met gestempeld reptielmotief en traploos verstelbaar klittenbandriempje. Met leren voering, zeer lichte Stretch­walker-loopzool van EVA-materiaal en een zacht verdi... (1)
      Xsensible Syros sandaal
      • 08719051396629
      1
      139.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Armistice (armistice)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Atelier voisin (atelier_voisin)
      • Audley (audley)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Be only (be_only)
      • Belle by sigerson morrison (belle_by_sigerson_morrison)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Biostep (biostep)
      • Birki's (birki_s)
      • Blowfish (blowfish)
      • BM (bm)
      • Bocage (bocage)
      • Bourne (bourne)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • Coclico (coclico)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Cycleur de Luxe (cycleur_de_luxe)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eject (eject)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elue par nous (elue_par_nous)
      • Emma go (emma_go)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Feud (feud)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fortuna (fortuna)
      • France Mode (france_mode)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Grendha (grendha)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • House of harlow 1960 (house_of_harlow_1960)
      • Hudson (hudson)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jb martin (jb_martin)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karston (karston)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Lucky brand (lucky_brand)
      • M. Moustache (m_moustache)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Magrit (magrit)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marila (marila)
      • Maruti (maruti)
      • Meindl (meindl)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mosquitos (mosquitos)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noclaim (noclaim)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Onbekend (onbekend)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Oxs (oxs)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Pare gabia (pare_gabia)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Ravel (ravel)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rider (rider)
      • Rochas (rochas)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Rondinaud (rondinaud)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samoa (samoa)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sanita (sanita)
      • Scapa (scapa)
      • Schmoove (schmoove)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Start rite (start_rite)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Werner Schuhe (werner_schuhe)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel: 2.6 cm - 4.5 cm (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Zeer hoog: vanaf 7 cm (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be