x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232904867.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203560034.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203560006.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147152119.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182045036.jpg?ts=1
Bosch Bosch Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo Accuschaafmachines GHO 12V-20 Professional solo Bosch Blauw GHO 12 V-20 Accu schaafmachine | zonder accu's en lader in L-boxx \\n\\n Eerste professionele 12-volt-schaafmachine voor een nieuwe ervaring in machinegeleiding \\n\\n * EC Motor - Borstelloze motor met hoge krachtoverdracht * Ergonomie: gemakkelijk te hanteren door geoptimaliseerd evenwichtspunt * Compactheid: mogelijk gemaakt door een combinatie van een borstelloze motor en het 12V-systeem * Snoerloze vrijheid: uitstekend te bedienen in elke werkpositie bij de eerste 12V-schaafmachine van Bosch * Excellent Ergonomic Design - Geoptimaliseerd voor ergonomisch gebruik met één hand * Deep Balance Point - Comfortabel met één hand te gebruiken * Perfecte diepte-instelling - Snel en gemakkelijk instellen van de schaafdiepte * Messenhouder - Inlay om een tweede schaafmes te bewaren * Hoge kwaliteitscomponenten - Behuizing van de schaaf is machinaal geproduceerd (1)
  • 03165140922876
4
deal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 3849 g
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen, Blauw
  • 243.99 264.93 EUR 4
    4
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      Eerste professionele 12V-schaafmachine voor een nieuw niveau van controle
      243.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mastertools Mastertools
      Eerste professionele 12V-schaafmachine voor een nieuw niveau van controle Geoptimaliseerd evenwichtspunt voor comfortabel en ergonomisch ...246.97, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Toolnation Toolnation
      Bosch GHO 12V-20 Accu schaafmachine Excl. Accu's en lader + reserveblad in L-Boxx + 5 jaar dealer garantie! 06015A7002 Nu totaal 5 jaar g...
      263.77, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bosch Blauw GHO 12 V-20 Accu schaafmachine | zonder accu's en lader in L-boxx \\n\\n Eerste professionele 12-volt-schaafmachine voor een ...264.93, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Metabo Vandiktebank DH 330
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110218863.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237116510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237116509.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Vandiktebank DH 330 Vandiktebank DH 330 Vandiktebank DH 330 Metabo Vlak-en vandiktebank DH 330 (1)
      Metabo Vandiktebank DH 330
      • 04003665424477
      • 0200033000
      1
    • Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167711352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90026621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234208986.jpg?ts=1
      Femi Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Femi PF204 Cyclone Vlak vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging 204mm 1250W 230V Bijzondere kenmerken * Gemakkelijk verplaatsbaar * Anti-terugslagbeveiliging; voorkomt dat een werkstuk door de draaiende schaafassen naar de gebruiker geslingerd kan worden * Bevat contactschakelaar welke verhindert dat de machine kan starten, zolang uitvoertafel of afzuigkap niet correct gemonteerd zijn * Beschermingsprofiel welke voorkomt dat de roterende schaafas, tijdens het vlakschaven, bloot komt te liggen * Voorzien van thermische beveiliging * Uitermate geschikt voor het vlakken en op dikte schaven van hout * Niet geschikt voor andere materialen * Voorzien van CE-markering; dus voldoet aan de wettelijke Europese veiligheidseisen * Met geïntegreerde stofafzuiging en stofzak Technische gegevens Algemeen * Voltage 230 V * Vermogen 1250 W * Ampère 6 A * (1)
      Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • 08025191802860
      2
    • Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242800789.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948619.jpg?ts=1
      Mafell Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Mafell 925101 ZH245Ec Timmermans-Schaafmachine Nu totaal 5 jaar garantie op Mafell ZH 245 EC Machines(*) (*) Nu totaal 5 jaar garantie op machines na registratie van uw machine, via het ingesloten garantieformulier. Kenmerken Timmermans-Schaaf ZH 245 E Hoge kwaliteitsstandaard dit betekent voor U: geringe machinekosten en langere levensduur. Praktische plaatsing van de handgreep en gering gewicht voor een optimaal gebruik Een aanlooprol voor het maximaal benutten van de schaafbreedte. Wegwerp omkeermessen dit betekent voor U: het tijdrovende afstellen van de schaafmessen is verledentijd. Unieke spaanafname Vermogen zonder concurrentie Optimale spaanafvoer Practische plaatsing van de handgreep Daarmee kunt u pas echt aan het werk ! Met een unieke en traploze spaanafname van 0 4 mm. De nieuwe spaanuitworp, met een uitzonderlijke spaanafvoer door de versterkte luchtstroom en de unieke luchtgeleiding, staat (1)
      Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec
      • 04032689133317
      2
    • Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105025177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226540490.jpg?ts=1
      Femi Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Standaard meegeleverd 2x Vervangendeband 2x Messen reeds gemonteerd 1x Stoftransportband met beveiligingsfunctie en activering van veiligheidsmicroschakelaar. 1x Duwstang 1x Parallelgeleider voor het bewerken van de aluminium bovenplaat Bijzondere kenmerken De PF 150 is een vlakschaaf- en vandiktebank met een 1250W motor die een maximum toerental van 8000rpm mogelijk maakt. In dikteschaafmodus is de maximale schaafbreedte 158 mm, het verspanen is instelbaar van 0 ÷ 2 mm, terwijl de afmetingen van de boventafel 655x160 mm zijn en de afmeting van de parallelaanslag 480x80 mm. Aan de andere kant, wanneer het in de dikteschaafmodus is, is de maximale schaafbreedte 152 mm, de maximale schaafhoogte 120 mm en de instelbare afnamecapaciteit is 0 ÷ 2 mm. De schaafmessen hebben een afmeting van 158x20mm. Specificaties Vermogen : 1250 W Voltage: 230 V Afmeting mes: 158 x 20 mm Omwentelingen: 8000 /min Gewicht: 23 kg Aantal Messen: 2 Vlakschaven Max. breedte: 158 mm Max. diepte: 2 mm Afmeting vlak (2)
      Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm
      • 08025191802389
      3
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 217.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 217.04
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 217.04
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 235.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 235.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 235.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 235.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 235.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 243.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 246.97
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 246.97
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 243.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 243.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 246.97
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 246.97
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 246.97
    • teamvergelijk@vergelijk.be