x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch GHO 6500 | Schaafmachine

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch GHO 6500 | Schaafmachine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch GHO 6500 | Schaafmachine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch GHO 6500 | Schaafmachine
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171202580.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202478136.jpg?ts=1
Bosch Bosch GHO 6500 | Schaafmachine GHO 6500 | Schaafmachine GHO 6500 | Schaafmachine Elektrische schaafmachine GHO 6500 Boschmaakt schaven van hout tot een maximale diepte van 2,6 mm , en sponningen diepte 9mm . Het heeft een lock schakelaar voor gemakkelijke bediening . Wordt geleverd met HSS messen die kunnen worden geslepen . Bijzondere kenmerken: * Het toestel heeft een krachtige 650W motor, die zorgt voor een snele werk * Schaven hoogte en de sponninghoogte kan aangepast worden volgens wens * Lock-uit schakelaar voor rechts- en linkshandigen zorgt voor comfortabel gebruik * Geleidingsgreep met stofgreep * De HSS schaafmessen kunnen worden aangescherpt, waardoor hun leven uitstrekt. * De tool heeft een ergonomische handgreep voor meer gemak Technische gegevens: * Nominaal opgenomen vermogen: 650W * Onbelast toerental: 16500 1/min * Spaandikte instelbaar: 0-2,6mm * Sponningdiepte instelbaar: 0-9mm * Schaafbreedte: 82mm * Bladbreedte: (2)
  • 03165140831987
1
  • 153.33 153.33 EUR 1
    1
    • Toolmax Toolmax
      Elektrische schaafmachine GHO 6500 Boschmaakt schaven van hout tot een maximale diepte van 2,6 mm , en sponningen diepte 9mm . Het heeft ...153.33, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105025118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243478059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975565.jpg?ts=1
      Triton Triton TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine Krachtige 450 W schaafmachine met 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering. Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat bevestigd voor volledige controle en comfort. Rechter kant stof/spaander ontginningspoort voor koppeling aan de bijgevoegde stof/spaander zak of een werkplaats stof/spaander ontginningssysteem. Hoge kwaliteits blad trommel met dubbel met, omkeerbare bladen. Ingebouwde opberging voor blad klem sleutel. Sterk aluminium lichtmetalen voet: voorvoet met twee maten 'V' afkant groeven voor afkant rant schaven; achtervoet met een automatische achterste parkeervoet die opvouwt tijdens het schaven. Onbelaste snelheid: 16.000 min-1. Schaaf capaciteiten: breedte 60 mm, diepte 0-1,5 mm. Gewicht: 2,3 kg. Product voordelen * 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering * Sterk aluminium lichtmetalen voet * Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat (2)
      Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • 05024763179037
      3
      deal
    • Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167711352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90026621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234208986.jpg?ts=1
      Femi Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Femi PF204 Cyclone Vlak vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging 204mm 1250W 230V Bijzondere kenmerken * Gemakkelijk verplaatsbaar * Anti-terugslagbeveiliging; voorkomt dat een werkstuk door de draaiende schaafassen naar de gebruiker geslingerd kan worden * Bevat contactschakelaar welke verhindert dat de machine kan starten, zolang uitvoertafel of afzuigkap niet correct gemonteerd zijn * Beschermingsprofiel welke voorkomt dat de roterende schaafas, tijdens het vlakschaven, bloot komt te liggen * Voorzien van thermische beveiliging * Uitermate geschikt voor het vlakken en op dikte schaven van hout * Niet geschikt voor andere materialen * Voorzien van CE-markering; dus voldoet aan de wettelijke Europese veiligheidseisen * Met geïntegreerde stofafzuiging en stofzak Technische gegevens Algemeen * Voltage 230 V * Vermogen 1250 W * Ampère 6 A * (1)
      Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • 08025191802860
      2
    • Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230140682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233398718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233760092.jpg?ts=1
      Makita Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Makita Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Makita ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra. ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap Bijzondere kenmerken XGT 40 V Max accu schaaf met maximale schaafdiepte van 4 mm. Voorzien van diepte-instelknop met een hoge nauwkeurigheid van 0,1 mm. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Voorbereid voor Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Optionele AWS unit WUT01 is als accessoire verkrijgbaar. Kanten breken mogelijk door drie V-groeven in de zool van 1,4, 3 en 4 mm. Langer werken door HM-wisselbeitels, die aan twee zijdes te gebruiken zijn. Voorzien van elektronische rem voor optimale veiligheid. Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Comfortabel in gebruik door (1)
      Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos
      • 00088381762243
      3
      deal
    • Triton TRPUL schaafmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152212830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147140493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210284929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210284850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210284925.jpg?ts=1
      Triton Triton TRPUL schaafmachine TRPUL schaafmachine TRPUL schaafmachine De schaafmachine is voorzien van een 17-standige diepte controle voor nauwkeurige materiaalverwijdering, een uit-stand vergrendelknop en een hulphandvat voor extra gebruikscomfort. Linkse of rechtse stofontginning. Stroomindicator. Afneembaar trommelsysteem maakt de montage van de optionele schuurtrommel mogelijk. Schaafcapaciteit: 82 mm breed, 3 mm diep. Gewicht: 3,9 kg. Kenmerken: * 2-in-1 3 blad schaafmachine met verwisselbare schuurtrommel * 17-positie dieptecontrole voor een nauwkeurige materiaalverwijdering * Uit-stand vergrendelknop voorkomt accidentele inschakeling * Lage-trilling hulphandvat voor extra gebruikscomfort * Linkse of rechtse stofontginning (1)
      Triton TRPUL schaafmachine
      • 05024763220937
      • 05024763079801
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 146.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 146.49
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 146.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 136.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 153.33
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 153.33
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 153.33
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 153.33
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 153.33
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 153.33
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 153.33
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 153.33
    • teamvergelijk@vergelijk.be