x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hikoki P20SF WAZ schaafmachine

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hikoki P20SF WAZ schaafmachine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hikoki P20SF WAZ schaafmachine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hikoki P20SF WAZ schaafmachine
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145131655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237319460.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237319459.jpg?ts=1
Hikoki Hikoki P20SF WAZ schaafmachine P20SF WAZ schaafmachine P20SF WAZ schaafmachine standaard met omkeerbare HM messen haak voor snoerpositie werkstuk bescherming tegen beschadiging soft grip handgreep stofafzuiging mogelijk Standaard accessoires: 1 dopsleutel, 1 set HM messen, 1 beitel afstelmal, 1 breedte geleider (2)
  • 04966376296088
9
good_buy
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 82 mm
    • Gewicht: 2 kg
    • Hoogte: 165 mm
    • Lengte: 269 mm
  • Design
    • Kleur: Multi
  • 93.00 132.86 EUR 9
    9
    • Gereedschap.rotopino.be Gereedschap.rotopino.be
      93.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Standaard met omkeerbare HM messen * Haak voor snoerpositie * Werkstuk bescherming tegen beschadiging * Soft grip ...101.77, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      HiKOKI P20SFWAZ Schaafmachine - 620W - 2,6mm101.77, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fixami.be Fixami.be
      8.77138738910532 (147)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Standaard meegeleverd 1x Dopsleutel 1x Beitelmal 1x Breedtegeleider Bijzondere kenmerken HSP machine standaard met omkeerbare HM messen h...107.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      standaard met omkeerbare HM messen haak voor snoerpositie werkstuk bescherming tegen beschadiging soft grip handgreep stofafzuiging mogel...
      119.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Klusgereedschapshop Klusgereedschapshop
      HiKOKI P20SF WAZ schaafmachine124.87, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Mastertools Mastertools
      Haak voor snoerpositie Werstuk bescherming tegen beschadiging Standaard met Wisselbeitels HM messen Soft grip handgreep Stofafzuiging mog...124.94, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Toolnation Toolnation
      Hikoki P20SFWAZ Schaafmachine 82 mm 620 W + 5 jaar dealer garantie! Bijzondere kenmerken Standaard met omkeerbare HM messen Haak voor sno...
      126.14, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bouwsales Bouwsales
      · standaard met omkeerbare HM messen · haak voor snoerpositie · bescherming tegen beschadiging van werkstuk · soft grip handgreep · stofa...132.86, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105025118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243478059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975565.jpg?ts=1
      Triton Triton TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine Krachtige 450 W schaafmachine met 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering. Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat bevestigd voor volledige controle en comfort. Rechter kant stof/spaander ontginningspoort voor koppeling aan de bijgevoegde stof/spaander zak of een werkplaats stof/spaander ontginningssysteem. Hoge kwaliteits blad trommel met dubbel met, omkeerbare bladen. Ingebouwde opberging voor blad klem sleutel. Sterk aluminium lichtmetalen voet: voorvoet met twee maten 'V' afkant groeven voor afkant rant schaven; achtervoet met een automatische achterste parkeervoet die opvouwt tijdens het schaven. Onbelaste snelheid: 16.000 min-1. Schaaf capaciteiten: breedte 60 mm, diepte 0-1,5 mm. Gewicht: 2,3 kg. Product voordelen * 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering * Sterk aluminium lichtmetalen voet * Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat (2)
      Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • 05024763179037
      3
      deal
    • Makita KP312S 230V Schaaf 312 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175568421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213046008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215523538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215523539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215523532.jpg?ts=1
      Makita Makita KP312S 230V Schaaf 312 mm KP312S 230V Schaaf 312 mm KP312S 230V Schaaf 312 mm De KP312S is een robuuste en zware schaaf met een schaafbreedte van maar liefst 312 mm (1)
      Makita KP312S 230V Schaaf 312 mm
      • 00088381048132
      4
    • Festool EHL 65 EQ-Plus Schaafmachine in systainer - 720W - 65mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205295520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205705555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171771025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200669370.jpg?ts=1
      Festool Festool EHL 65 EQ-Plus Schaafmachine in systainer - 720W - 65mm EHL 65 EQ-Plus Schaafmachine in systainer - 720W - 65mm EHL 65 EQ-Plus Schaafmachine in systainer - 720W - 65mm Eenhandschaaf met compacte bouwhoogte, softgrip op handgreep en hoekinstelling, Bediening met één knop, spiraalmes voor hoge oppervlakkwaliteit, De schaaf kan zowel horizontaal als verticaal, met één of beide handen worden geleid, met links of rechts. Levering incl. parallelaanslag, inbussleutel SW 2, in Systainer SYS 2 T-LOC., Gewicht: 2.20462262 Pond, Fabrikant: Festool (3)
      Festool EHL 65 EQ-Plus Schaafmachine in systainer - 720W - 65mm
      • 04014549362433
      2
    • Virutex CE123N Schaafmachine met bolle voet en schuurrol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152074573.jpg?ts=1
      Virutex Virutex CE123N Schaafmachine met bolle voet en schuurrol CE123N Schaafmachine met bolle voet en schuurrol CE123N Schaafmachine met bolle voet en schuurrol Vermogen: 700 W. Diepte: 0 1 mm. Stationair toerental: 16500/min. Breedte: 81 mm, Fabrikant: Virutex (1)
      Virutex CE123N Schaafmachine met bolle voet en schuurrol
      • 08421752059429
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 92.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 92.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 93.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be