x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita Schaafmachine 82mm N1923BK

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita Schaafmachine 82mm N1923BK
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita Schaafmachine 82mm N1923BK
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita Schaafmachine 82mm N1923BK
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187599125.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202895110.jpg?ts=1
Makita Makita Schaafmachine 82mm N1923BK Schaafmachine 82mm N1923BK Schaafmachine 82mm N1923BK Middelzware bouwschaaf met een motorvermogen van 600 Watt.Handzaam en relatief laag in gewicht.Ideaal voor het schaven van sponningen tot 23 mm.N1923BKMachine voltage230 VOpgenomen vermogen600 WattToerental onbelast16000 min-1Walsw... (1)
  • 07434045275261
  • 00088381045919
  • 00088381027632
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Schaafbreedte: 82 cm
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 217.99 277.09 EUR 4
    4
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      Middelzware bouwschaaf met een motorvermogen van 600 Watt.Handzaam en relatief laag in gewicht.Ideaal voor het schaven van sponningen tot...
      217.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Makita SCHAAFMACHINE N1923BK 600 Watt; 82 mm \\n\\n Handzame schaafmachine door de ergonomische plaatsing van de handgreep en door het la...224.78, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Mastertools Mastertools
      Leveringsomvang: 1 stuks Makita N1923BK Schaaf 1 stuks Schaafwisselbeitels HM 82mm 1 stuks Schaafbeitel afstelmal 1 stuks Breedtegeleider...225.14, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Toolnation Toolnation
      Makita N1923BK 230V Schaaf 82 mm + 5 jaar dealer garantie!Nu totaal 5 jaar garantie op Makita N1923 BK Machines(*)(*) boven op de fabriek...
      235.53, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167711352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90026621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234208986.jpg?ts=1
      Femi Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Femi PF204 Cyclone Vlak vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging 204mm 1250W 230V Bijzondere kenmerken * Gemakkelijk verplaatsbaar * Anti-terugslagbeveiliging; voorkomt dat een werkstuk door de draaiende schaafassen naar de gebruiker geslingerd kan worden * Bevat contactschakelaar welke verhindert dat de machine kan starten, zolang uitvoertafel of afzuigkap niet correct gemonteerd zijn * Beschermingsprofiel welke voorkomt dat de roterende schaafas, tijdens het vlakschaven, bloot komt te liggen * Voorzien van thermische beveiliging * Uitermate geschikt voor het vlakken en op dikte schaven van hout * Niet geschikt voor andere materialen * Voorzien van CE-markering; dus voldoet aan de wettelijke Europese veiligheidseisen * Met geïntegreerde stofafzuiging en stofzak Technische gegevens Algemeen * Voltage 230 V * Vermogen 1250 W * Ampère 6 A * (1)
      Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • 08025191802860
      2
    • Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242800789.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169948619.jpg?ts=1
      Mafell Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec Mafell 925101 ZH245Ec Timmermans-Schaafmachine Nu totaal 5 jaar garantie op Mafell ZH 245 EC Machines(*) (*) Nu totaal 5 jaar garantie op machines na registratie van uw machine, via het ingesloten garantieformulier. Kenmerken Timmermans-Schaaf ZH 245 E Hoge kwaliteitsstandaard dit betekent voor U: geringe machinekosten en langere levensduur. Praktische plaatsing van de handgreep en gering gewicht voor een optimaal gebruik Een aanlooprol voor het maximaal benutten van de schaafbreedte. Wegwerp omkeermessen dit betekent voor U: het tijdrovende afstellen van de schaafmessen is verledentijd. Unieke spaanafname Vermogen zonder concurrentie Optimale spaanafvoer Practische plaatsing van de handgreep Daarmee kunt u pas echt aan het werk ! Met een unieke en traploze spaanafname van 0 4 mm. De nieuwe spaanuitworp, met een uitzonderlijke spaanafvoer door de versterkte luchtstroom en de unieke luchtgeleiding, staat (1)
      Mafell Timmermans-Schaaf ZH 245 Ec
      • 04032689133317
      2
    • Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105025177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226540490.jpg?ts=1
      Femi Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm Standaard meegeleverd 2x Vervangendeband 2x Messen reeds gemonteerd 1x Stoftransportband met beveiligingsfunctie en activering van veiligheidsmicroschakelaar. 1x Duwstang 1x Parallelgeleider voor het bewerken van de aluminium bovenplaat Bijzondere kenmerken De PF 150 is een vlakschaaf- en vandiktebank met een 1250W motor die een maximum toerental van 8000rpm mogelijk maakt. In dikteschaafmodus is de maximale schaafbreedte 158 mm, het verspanen is instelbaar van 0 ÷ 2 mm, terwijl de afmetingen van de boventafel 655x160 mm zijn en de afmeting van de parallelaanslag 480x80 mm. Aan de andere kant, wanneer het in de dikteschaafmodus is, is de maximale schaafbreedte 152 mm, de maximale schaafhoogte 120 mm en de instelbare afnamecapaciteit is 0 ÷ 2 mm. De schaafmessen hebben een afmeting van 158x20mm. Specificaties Vermogen : 1250 W Voltage: 230 V Afmeting mes: 158 x 20 mm Omwentelingen: 8000 /min Gewicht: 23 kg Aantal Messen: 2 Vlakschaven Max. breedte: 158 mm Max. diepte: 2 mm Afmeting vlak (2)
      Femi Job Line PF 150 Vlak-vandiktebank - 1250 W - 150mm
      • 08025191802389
      3
    • Metabo Schaaf HO 26-82 602682000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131349637.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113949838.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Schaaf HO 26-82 602682000 Schaaf HO 26-82 602682000 Schaaf HO 26-82 602682000 Metabo 602682000 HO 26-82 Schaafmachine 230 volt/h2> Kenmerken * Lichte, handzame universele schaaf voor het schaven, gleuven maken en afschuinen * Traploos instelbare schaafdiepte en sponningdiepte * Vlak gefreesde schaafzool van aluminium persgietwerk met V-groef voor het eenvoudig afschuinen * Parallelgeleider voor het nauwkeurig geleiden van de schaaf * Greep met antislip softgrip-oppervlak * Afzuigmogelijkheid door aansluiting van een alleszuiger * Haakse zaagselafvoeradapter voor gecontroleerde afvoeren van de schaafspaanders Makkelijk te legen textielen stofzak voor het werken zonder zuiger * Beugel aan de schaafzool voor het neerzetten van de machine en ter bescherming van het werkstuk * Eenvoudige beitelwissel van de robuuste hardmetalen omkeerbare schaafbeitels Technische gegevens * Schaafbreedte 82 mm * Schaafdiepte instelbaar 0 - 2.6 mm * (1)
      Metabo Schaaf HO 26-82 602682000
      • 04007430321435
      • 618494
      • 4007430321435
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 215.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 215.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 224.78
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 224.78
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 215.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 215.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 224.78
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 224.78
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 224.78
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 224.78
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 224.78
    • teamvergelijk@vergelijk.be