x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Skil 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Skil 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Skil 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Skil 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132337790.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247753018.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132337793.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132337792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132337789.jpg?ts=1
Skil Skil 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte 1558 AA Schaafmachine - 600 Watt - Tot 2,0 mm spaandiepte Grote draaiknop voor diepte-instelling. Tweezijdige materiaaluitworp. Efficiënte slijtage van het lemmet aan beide zijden gebruik Ergonomisch lichtgewicht ontwerp met softgrip Afzuigadapter., Gewicht: 5.51155655 Pond, Fabrikant: Skil (1)
  • 08710364064854
  • F0151558AA
2
  • Algemene kenmerken
    • Schaafbreedte: 8.2 cm
  • Technische details
    • Sponningen diepte reeks: 2 mm
    • Geluidsvermogen niveau: 101 dB
    • Input vermogen: 600 Watt
    • Nominaal ingangsvermogen: 400
    • Onbelast toerental (1st gear): 16000 rpm
    • Planning breedte (max): 82
    • Type stroombron: AC
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 2.5 kg
  • Ergonomie
    • Soft grip: Ja
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart, Rood
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 90 dB
  • 51.69 58.95 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Grote draaiknop voor diepte-instelling. Tweezijdige materiaaluitworp. Efficiënte slijtage van het lemmet aan beide zijden gebruik Ergonom...51.69, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Grote draaiknop voor diepte-instelling. Tweezijdige materiaaluitworp. Efficiënte slijtage van het lemmet aan beide zijden gebruik Ergonom...58.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105025118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243478059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240975565.jpg?ts=1
      Triton Triton TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine TMNPL Mini schaafmachine Krachtige 450 W schaafmachine met 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering. Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat bevestigd voor volledige controle en comfort. Rechter kant stof/spaander ontginningspoort voor koppeling aan de bijgevoegde stof/spaander zak of een werkplaats stof/spaander ontginningssysteem. Hoge kwaliteits blad trommel met dubbel met, omkeerbare bladen. Ingebouwde opberging voor blad klem sleutel. Sterk aluminium lichtmetalen voet: voorvoet met twee maten 'V' afkant groeven voor afkant rant schaven; achtervoet met een automatische achterste parkeervoet die opvouwt tijdens het schaven. Onbelaste snelheid: 16.000 min-1. Schaaf capaciteiten: breedte 60 mm, diepte 0-1,5 mm. Gewicht: 2,3 kg. Product voordelen * 6-stands dieptecontrole voor precies material verwijdering * Sterk aluminium lichtmetalen voet * Veiligheids vergrendelknop en trekkerhendel zijn op een ergonomische, rubberen handvat (2)
      Triton TMNPL Mini schaafmachine
      • 05024763179037
      3
      deal
    • Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167711352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90026621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234208986.jpg?ts=1
      Femi Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm Femi PF204 Cyclone Vlak vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging 204mm 1250W 230V Bijzondere kenmerken * Gemakkelijk verplaatsbaar * Anti-terugslagbeveiliging; voorkomt dat een werkstuk door de draaiende schaafassen naar de gebruiker geslingerd kan worden * Bevat contactschakelaar welke verhindert dat de machine kan starten, zolang uitvoertafel of afzuigkap niet correct gemonteerd zijn * Beschermingsprofiel welke voorkomt dat de roterende schaafas, tijdens het vlakschaven, bloot komt te liggen * Voorzien van thermische beveiliging * Uitermate geschikt voor het vlakken en op dikte schaven van hout * Niet geschikt voor andere materialen * Voorzien van CE-markering; dus voldoet aan de wettelijke Europese veiligheidseisen * Met geïntegreerde stofafzuiging en stofzak Technische gegevens Algemeen * Voltage 230 V * Vermogen 1250 W * Ampère 6 A * (1)
      Femi Jobline PF 204 Cyclone Vlak-vandiktebank met geïntegreerde stofafzuiging – 1500 W – 204 mm
      • 08025191802860
      2
    • Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230140682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233398718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233760092.jpg?ts=1
      Makita Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Makita Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Makita ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra. ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap Bijzondere kenmerken XGT 40 V Max accu schaaf met maximale schaafdiepte van 4 mm. Voorzien van diepte-instelknop met een hoge nauwkeurigheid van 0,1 mm. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Voorbereid voor Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Optionele AWS unit WUT01 is als accessoire verkrijgbaar. Kanten breken mogelijk door drie V-groeven in de zool van 1,4, 3 en 4 mm. Langer werken door HM-wisselbeitels, die aan twee zijdes te gebruiken zijn. Voorzien van elektronische rem voor optimale veiligheid. Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Comfortabel in gebruik door (1)
      Makita KP001GZ Accu Schaafmachine 82 mm 40V zonder accu's en lader in doos
      • 00088381762243
      3
      deal
    • Metabo Schaaf HO 26-82 602682000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131349637.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113949838.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Schaaf HO 26-82 602682000 Schaaf HO 26-82 602682000 Schaaf HO 26-82 602682000 Metabo 602682000 HO 26-82 Schaafmachine 230 volt/h2> Kenmerken * Lichte, handzame universele schaaf voor het schaven, gleuven maken en afschuinen * Traploos instelbare schaafdiepte en sponningdiepte * Vlak gefreesde schaafzool van aluminium persgietwerk met V-groef voor het eenvoudig afschuinen * Parallelgeleider voor het nauwkeurig geleiden van de schaaf * Greep met antislip softgrip-oppervlak * Afzuigmogelijkheid door aansluiting van een alleszuiger * Haakse zaagselafvoeradapter voor gecontroleerde afvoeren van de schaafspaanders Makkelijk te legen textielen stofzak voor het werken zonder zuiger * Beugel aan de schaafzool voor het neerzetten van de machine en ter bescherming van het werkstuk * Eenvoudige beitelwissel van de robuuste hardmetalen omkeerbare schaafbeitels Technische gegevens * Schaafbreedte 82 mm * Schaafdiepte instelbaar 0 - 2.6 mm * (1)
      Metabo Schaaf HO 26-82 602682000
      • 04007430321435
      • 618494
      • 4007430321435
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 53.43
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 53.45
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 53.44
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 53.44
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 49.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 49.75
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 49.73
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.73
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 53.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 51.71
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 48.88
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 48.86
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 48.86
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 48.84
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.84
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.84
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.79
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 53.45
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 53.62
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 53.62
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 52.05
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.05
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 48.82
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.82
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 48.83
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 48.86
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 48.78
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 48.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 48.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 48.77
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 48.77
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 49.01
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 49.03
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 49.06
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.06
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 49.02
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 49.05
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.05
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 48.97
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 49.04
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 49.01
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 49.04
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.04
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 49.03
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 49.02
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.02
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 48.97
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 48.97
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 48.92
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 48.94
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 48.96
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 48.91
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 48.96
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 48.97
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 48.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 48.94
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 48.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 48.93
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 48.93
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 48.93
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 48.93
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 48.94
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 49.08
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 49.10
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 49.14
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.14
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 49.11
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 49.12
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 49.21
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.21
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 49.15
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 49.21
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 49.21
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.21
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 49.20
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.20
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 49.20
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 49.15
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 49.21
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 49.19
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 49.19
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 48.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 49.12
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 49.05
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 49.06
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 49.10
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 49.02
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 49.07
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 49.08
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 49.14
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 49.14
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 49.04
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 49.04
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 49.07
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 49.13
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 49.13
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 49.13
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 48.92
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 48.88
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 48.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 48.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 48.91
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 48.91
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 51.68
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 51.69
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 51.69
    • teamvergelijk@vergelijk.be