x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blumfeldt Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blumfeldt Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blumfeldt Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blumfeldt Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161339322.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233998750.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233998749.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233998748.jpg?ts=1
Blumfeldt Blumfeldt Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen Eremitage luxe hollywoodschommel 236 x 210 x 180 cm zonnedak gordijnen Retraite in de tuin: luxe hollywoodschommel met luifel en gordijnen, Onbeperkt ontspannen: dankzij extra groot zit-/ligvlak, Beschermd: zonnescherm ter bescherming tegen direct zonlicht, Aangenaam: 5 cm dikke vulling en drie grote kussens voor optimaal comfort, VIP-ruimte: gordijnen en zijwanden voor privacy (1)
  • 04260486158398
1
good_buy
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Type bank: Schommelbanken
  • 1029.99 1029.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Retraite in de tuin: luxe hollywoodschommel met luifel en gordijnen, Onbeperkt ontspannen: dankzij extra groot zit-/ligvlak, Beschermd: z...1029.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223893596.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198670741.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233665192.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. De schommelbank is versierd met een prachtige patroonboog. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tege... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur
      • 08718475557128
      2
    • Blumfeldt Brentwood Double Rocker schommelstoel golfvorm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197526907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233999386.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218622232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617557.jpg?ts=1
      Blumfeldt Blumfeldt Brentwood Double Rocker schommelstoel golfvorm Brentwood Double Rocker schommelstoel golfvorm Brentwood Double Rocker schommelstoel golfvorm Buitengewone schommelstoel: in Duo Design met veel ruimte voor 2 personen, Hoogste comfort: ontspannen schommelen op ergonomisch gevormd ligoppervlak, Met zonnebescherming: dankzij ruim schaduwdak, Uniek design: elegante golfvorm past zich aan iedere tuinomgeving aan, Comfortabele leuningen: met schuimstof beklede armleuningen, Outdoor oase: maakt tuin of terras tot een ontspanningscentrum, Onderhoudsvriendelijk: van luchtdoorlatende, licht te reinigen ComfortMesh, Hoogwaardige afwerking: sch... (4)
      Blumfeldt Brentwood Double Rocker schommelstoel golfvorm
      • 04060656151149
      1
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223824579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073184.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209931.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. De schommelbank is versierd met een prachtige patroonboog. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tege... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • 08718475557111
      1
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223740329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226171863.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tegen de zon. Je vindt het heerlijk om in de zomerbries op de b... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • 08718475557081
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 849.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 849.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 899.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 989.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 989.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 839.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 989.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 989.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 999.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 999.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1019.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1029.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1029.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be