x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231925294.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209809.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222754083.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222749848.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs Tuinschommelstoel 160x80x195 cm stof grijs Kom tot rust in je tuin, op je terras of in een andere buitenruimte met deze comfortabele schommelstoel. Deze loungestoel is gemaakt van weerbestendig en makkelijk schoon te maken polyester waardoor hij de perfecte plek is om op te ontspannen. Het dik gewatteerde kussen biedt meer comfort tijdens het loungen. Verder zorgt deze prachtige tuinschommelstoel voor koele schaduw dankzij het grote luifeldak. Ga zitten, schommel en geniet van het heerlijke zomerweer. Onze schommelstoel is eenvoudig t... (1)
  • 08719883798370
1
  • Design
    • Materiaal: Textiel
    • Kleur: Grijs
  • 222.99 222.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Kom tot rust in je tuin, op je terras of in een andere buitenruimte met deze comfortabele schommelstoel. Deze loungestoel is gemaakt van ...222.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223824579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073184.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209931.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. De schommelbank is versierd met een prachtige patroonboog. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tege... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • 08718475557111
      1
    • Sunny Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176790675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199111393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199111391.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199111389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199110633.jpg?ts=1
      Sunny Sunny Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm Sunny Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm (2)
      Sunny Schommelzetel 2-pers metaal plastic donkergroen 120 x 76 x 90 cm
      • 06011612680614
      2
    • vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234617713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198709977.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941131.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Deze stijlvolle en ruime schommelbank met overkapping heeft een ruim en mooi ontwerp. Er passen makkelijk 2 personen op en hij levert met zijn grote luifel beschutting tegen de zon. Dankzij de gordijnen met klittenbandsluiting kan je alle 4 de kanten makkelijk dichtmaken om een afgesloten gebied te creëren. Het gaas is perfect om insecten buiten te houden terwijl je ook een privévertrek creëert. De zitting kan omgebouwd worden tot een bed. Twee rechthoekige kussens en twee cilindervormige kus... (6)
      vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig
      • 08718475557104
      2
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223740329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226171863.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tegen de zon. Je vindt het heerlijk om in de zomerbries op de b... (2)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • 08718475557081
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 213.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 213.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 205.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 197.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 222.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be