x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234618042.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222913061.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222913063.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222913064.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222913067.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet Schommelbank voor buiten met dak 220x160x240 cm staal antraciet Deze schommelbank met grote luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat zeer stevig en duurzaam is. Dankzij de ingebouwde gordijnen met klittenband, kan je alle 4 zijden gemakkelijk sluiten om een afgesloten gebied te creëren. Het gesloten mesh is perfect om vliegende insecten buiten te houden en je... (1)
  • 08718475706816
1
good_buy
  • Design
    • Materiaal: Textiel
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Type bank: Schommelbanken
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 398.99 398.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze schommelbank met grote luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of...398.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223893596.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198670741.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233665192.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. De schommelbank is versierd met een prachtige patroonboog. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tege... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar koffiekleur
      • 08718475557128
      2
    • vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234617713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198709977.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225941131.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig Deze stijlvolle en ruime schommelbank met overkapping heeft een ruim en mooi ontwerp. Er passen makkelijk 2 personen op en hij levert met zijn grote luifel beschutting tegen de zon. Dankzij de gordijnen met klittenbandsluiting kan je alle 4 de kanten makkelijk dichtmaken om een afgesloten gebied te creëren. Het gaas is perfect om insecten buiten te houden terwijl je ook een privévertrek creëert. De zitting kan omgebouwd worden tot een bed. Twee rechthoekige kussens en twee cilindervormige kus... (1)
      vidaXL Schommelbank met prieel converteerbaar koffiekleurig
      • 08718475557104
      2
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223824579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073184.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223073185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209931.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. De schommelbank is versierd met een prachtige patroonboog. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tege... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel converteerbaar zandwit
      • 08718475557111
      1
    • vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223740329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211209992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226171863.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig Deze schommelbank met luifel wordt het middelpunt van je tuin of andere buitenruimte. Hij is een perfecte keuze om te ontspannen of te genieten van een gesprek met een vriend in de tuin, op het balkon of op het terras. Hij heeft een gepoedercoat stalen frame dat de bank zeer stevig en duurzaam maakt. Het zachte polyester zit- en rugkussen is zeer comfortabel. De schommelbank voor 2 personen biedt met zijn grote luifel beschutting tegen de zon. Je vindt het heerlijk om in de zomerbries op de b... (1)
      vidaXL Schommelbank voor buiten met luifel koffiekleurig
      • 08718475557081
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 339.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 339.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 339.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 350.50
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 362.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 362.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 362.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 362.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 362.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 362.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 363.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 363.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 363.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 363.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 363.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 363.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 362.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 362.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 332.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 332.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 373.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 373.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 398.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be