x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kbt Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen.

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kbt Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kbt Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kbt Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen.
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153551188.jpg?ts=1
Kbt Kbt Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen. Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen. Stevig Roze Schommelzitje incl touwen en ringen. KBT, Schommelzitje in geblazen kunststof (roze) (1)
  • 08718754003117
2
  • Design
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • 20.46 20.95 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Fabrikant: KBT20.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      KBT, Schommelzitje in geblazen kunststof (roze)20.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Wehkamp.Nl Net schommel (100cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164516811.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231879006.jpg?ts=1
      Wehkamp.Nl Wehkamp.Nl Net schommel (100cm) Net schommel (100cm) Net schommel (100cm) Fabrikant: Basic (1)
      Wehkamp.Nl Net schommel (100cm)
      • 06941213787699
      2
    • Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Mufasa - 300 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243212034.jpg?ts=1
      Thystoys Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Mufasa - 300 cm Outdoor-Island Excellent Schommel - Mufasa - 300 cm Outdoor-Island Excellent Schommel - Mufasa - 300 cm De Authentieke schommel Mufasa is opgebouwd uit geschaafd, gedroogd en 95% kernvrij Douglashout (splintervrij). Geen scherpe hoeken, maar strakke velling kanten zorgen voor een zeer exclusief maar vooral esthetische schommel! De staanders zijn behandeld met Postsaver om het rottingsproces tegen te gaan. De schommel staat dus garant voor vele jaren buitenspeelplezier! De schommel wordt geleverd als bouwpakket met een duidelijke handleiding om zelf te kunnen plaatsen. Verder is de schommel voorzien van een pen-gat verbindingen, dit maakt de montage gemakkelijk en is oersterk! Specificaties Breedte: Diverse maten Hoogte: 235 cm (ongeveer 80 cm in de grond) Staanders: 14 cm x 14 cm Schoren: 7 cm x 7 cm CE Markering Het CE certificaat geeft aan dit dit product voldoet aan wettelijke eisen. Onder andere op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu. Het product voldoet aan de daarvoor geldende regels binnen de EU. Elke schommel zal voorzien worden van een CE markerings plaatje. Verdubbe (1)
      Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Mufasa - 300 cm
      • 07436915647611
      2
    • Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Asterix - 300 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243211922.jpg?ts=1
      Thystoys Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Asterix - 300 cm Outdoor-Island Excellent Schommel - Asterix - 300 cm Outdoor-Island Excellent Schommel - Asterix - 300 cm De Authentieke schommel Asterix is opgebouwd uit geschaafd, gedroogd en 95% kernvrij Douglashout (splintervrij). Geen scherpe hoeken, maar strakke velling kanten zorgen voor een zeer exclusief maar vooral esthetische schommel! De staanders zijn behandeld met Postsaver om het rottingsproces tegen te gaan. De schommel staat dus garant voor vele jaren buitenspeelplezier! De schommel wordt geleverd als bouwpakket met een duidelijke handleiding om zelf te kunnen plaatsen. Verder is de schommel voorzien van een pen-gat verbindingen, dit maakt de montage gemakkelijk en is oersterk! Specificaties Breedte: Diverse maten Hoogte: 235 cm (ongeveer 80 cm in de grond) Staanders: 14 cm x 14 cm CE Markering Het CE certificaat geeft aan dit dit product voldoet aan wettelijke eisen. Onder andere op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu. Het product voldoet aan de daarvoor geldende regels binnen de EU. Elke schommel zal voorzien worden van een CE markerings plaatje. Verdubbel het levensduur van (2)
      Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Asterix - 300 cm
      • 07436915650635
      2
    • Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Pluto - 200 cm - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240676706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152640743.jpg?ts=1
      Thystoys Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Pluto - 200 cm - Blauw Outdoor-Island Excellent Schommel - Pluto - 200 cm - Blauw Outdoor-Island Excellent Schommel - Pluto - 200 cm - Blauw De Authentieke schommel Pluto is opgebouwd uit geschaafd, gedroogd en 95% kernvrij Douglashout (splintervrij). Geen scherpe hoeken, maar strakke velling kanten zorgen voor een zeer exclusief maar vooral esthetische schommel! De staanders zijn behandeld met Postsaver om het rottingsproces tegen te gaan. De schommel staat dus garant voor vele jaren buitenspeelplezier! De schommel wordt geleverd als bouwpakket met een duidelijke handleiding om zelf te kunnen plaatsen. Verder is de schommel voorzien van een pen-gat verbindingen, dit maakt de montage gemakkelijk en is oersterk! Specificaties Breedte: 200 Hoogte: 235 cm (ongeveer 80 cm in de grond) Staanders: 14 cm x 14 cm Schoren: 7 cm x 7 cm CE Markering Het CE certificaat geeft aan dit dit product voldoet aan wettelijke eisen. Onder andere op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu. Het product voldoet aan de daarvoor geldende regels binnen de EU. Elke schommel zal voorzien worden van een CE markerings plaatje. Verdubbel het leven (2)
      Thystoys Outdoor-Island Excellent Schommel - Pluto - 200 cm - Blauw
      • 07436915652646
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 20.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
    • teamvergelijk@vergelijk.be