x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Slackers Ninja ballen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Slackers Ninja ballen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Slackers Ninja ballen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Slackers Ninja ballen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134514207.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203835613.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164491304.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164490827.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164491302.jpg?ts=1
Slackers Slackers Ninja ballen Ninja ballen Ninja ballen De Ninja ballen Ø 6,4cm dienen als extra hindernissen voor de Slackers Ninjaline en brengen nog meer variatie in de training. Ze zijn gemaakt van hoogwaardig, zeer handig plastic. Bij de levering inbegrepen zijn twee Delta veiligheidskarabiners van metaal en twee 14 cm lange lussen om de ballen aan de ninjaline te bevestigen. Het maximale draagvermogen is 113 kg. Productdetails: Diameter: 6,4 cm (ingraaftrampoline) / Hoogte veiligheidsnet: 180 cm Materiaal: Kunststof, polyester, staal Leveringsomvang: twee Ninja ballen inclusief Delta-karabijnhaak. Max. belasting: 113 kg Leeftijd: vanaf 5 jaar Let op! Alleen geschikt voor huishoudelijk gebruik. Alleen gebruiken onder toezicht van een volwassene! Montage alleen door volwassenen. Gebruik onder direct toezicht van volwassenen. Alleen te gebruiken in combinatie met de meegeleverde riemen. Nooit zonder riemen gebruiken, gevaar voor breuk! De obstakels (ballen) moeten vrij kunnen bewegen en draaien. Breng geen structurele wijzigingen aan in (1)
  • 00850000011359
2
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Blauw, Rood
    • Materiaal: Kunststof, Staal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 29.70 29.99 EUR 2
    2
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      De Ninja ballen Ø 6,4cm dienen als extra hindernissen voor de Slackers Ninjaline en brengen nog meer variatie in de training. Ze zijn gem...
      29.70, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Hangen aan je Ninja Slack lijn gaat nog beter met deze extra ballen set. Twee zachte kunststof ballen aan een stevige strap die met een s...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Wehkamp.Nl Net schommel (100cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164516811.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231879006.jpg?ts=1
      Wehkamp.Nl Wehkamp.Nl Net schommel (100cm) Net schommel (100cm) Net schommel (100cm) Fabrikant: Basic (1)
      Wehkamp.Nl Net schommel (100cm)
      • 06941213787699
      2
    • Axi Schommelhaak M10/100 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151881429.jpg?ts=1
      Axi Axi Schommelhaak M10/100 mm Schommelhaak M10/100 mm Schommelhaak M10/100 mm Schommelhaak M10 / 100 mm (1)
      Axi Schommelhaak M10/100 mm
      • 08717973932826
      2
    • Relaxdays - nestschommel rond - voor in de tuin - blauw - gesloten zitting 110 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237206658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237206659.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90982031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206204565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237206657.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays - nestschommel rond - voor in de tuin - blauw - gesloten zitting 110 cm - nestschommel rond - voor in de tuin - blauw - gesloten zitting 110 cm - nestschommel rond - voor in de tuin - blauw - gesloten zitting 110 cm Relaxdays nestschommel rond - gesloten zitting - kinderschommel tuin - tuinschommel blauw - 110 cm (1)
      Relaxdays - nestschommel rond - voor in de tuin - blauw - gesloten zitting 110 cm
      • 04052025969424
      2
    • Kbt Schommelzitje flexibel kunststof
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223677878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158003807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107222610.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118126940.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197540524.jpg?ts=1
      Kbt Kbt Schommelzitje flexibel kunststof Schommelzitje flexibel kunststof Schommelzitje flexibel kunststof Fabrikant: KBT (1)
      Kbt Schommelzitje flexibel kunststof
      • 05413050003269
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 29.15
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.15
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 29.42
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 29.15
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be