x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    dbramante1928 schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • dbramante1928 Marselisborg 14'' Brown
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147724949.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96059499.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231690.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231686.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231687.jpg
      dbramante1928 dbramante1928 Marselisborg 14'' Brown Marselisborg 14'' Brown Marselisborg 14'' Brown De dbramante1928 Marselisborg Schoudertas 14 inch Bruin is een hoogwaardige en handgemaakte leren schoudertas geschikt voor laptops tot 14 inch. De tas beschikt over een dekselvak met 2 kliksluitingen en een verstelbare en opbergbare schouderband. Een gewatteerd hoofdvak beschermt je laptop tegen stoten, krassen en vuil. Een tweede hoofdvak heeft plek voor verschillende documenten en accessoires kunnen terecht in de voorvakken. De tas heeft een trolleybevestiging aan de achterzijde zodat je v... (1)
      dbramante1928 Marselisborg 14'' Brown
      • 05711428005281
      • 6729721
      • BG16GT000528
      • 7655016
      2
      most_sold
      99.95 EUR
    • dbramante1928 Amalienborg 15'' - Tan
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137706198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158297593.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154421572.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158407969.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176557671.jpg
      dbramante1928 dbramante1928 Amalienborg 15'' - Tan Amalienborg 15'' - Tan Amalienborg 15'' - Tan dbramante1928 Amalienborg - 15 Inch Laptoptas (1)
      dbramante1928 Amalienborg 15'' - Tan
      • 05711428009289
      • 6803047
      • BG15GT000928
      2
      119.90 EUR
    • dbramante1928 Stelvio 14" Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155043971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158300455.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158295900.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158300459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158300456.jpg
      dbramante1928 dbramante1928 Stelvio 14" Black Stelvio 14" Black Stelvio 14" Black dbramante1928 Avenue Stelvio - 13 Inch Laptoptas (1)
      dbramante1928 Stelvio 14" Black
      • 05711428033000
      • BG13BLBL3300
      • 6729823
      1
      69.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Abro (abro)
      • Abystyle (abystyle)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blokker (blokker)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • Deadpool (deadpool)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelpunt (engelpunt)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Excellent (excellent)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Felina (felina)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Furla (furla)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • Highlander (highlander)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hurtta (hurtta)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Daniels (jack_daniels)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Katz (katz)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Klickfix (klickfix)
      • Kriega (kriega)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mil-Tec (mil_tec)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Must (must)
      • Mustang (mustang)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • NA-KD (na_kd)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Notre-V (notre_v)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olympus (olympus)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • One Piece (one_piece)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Pusheen (pusheen)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Ragbag (ragbag)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Snoopy (snoopy)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Spalding (spalding)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Verton (verton)
      • Viabologna (viabologna)
      • Vic Matie (vic_matie)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violet Hamden (violet_hamden)
      • Violetta (violetta)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Design (xd_design)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zoot (zoot)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Draaisluiting (draaisluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6 cm - 11 cm (diepte_in_cm_2)
      • 11 cm - 21 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 21 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 29 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 29 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 285 g (gewicht_product_1)
      • 285 g - 520 g (gewicht_product_2)
      • 520 g - 840 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 840 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be