x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    DR Amsterdam schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • DR Amsterdam Icon Herentas brown Herentas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/56498673.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75130381.jpg
      DR Amsterdam DR Amsterdam Icon Herentas brown Herentas Icon Herentas brown Herentas Icon Herentas brown Herentas De dR Amsterdam Icon Herentas brown is onderdeel van de Icon serie van dR Amsterdam. Deze serie bestaat onder andere uit Herentassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van dR Amsterdam, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      DR Amsterdam Icon Herentas brown Herentas
      • 08712099040035
      1
      119.00 EUR
    • DR Amsterdam Icon Schoudertas black2 Damestas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75131104.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153643858.jpg
      DR Amsterdam DR Amsterdam Icon Schoudertas black2 Damestas Icon Schoudertas black2 Damestas Icon Schoudertas black2 Damestas De dR Amsterdam Icon Schoudertas black2 is onderdeel van de Icon serie van dR Amsterdam. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van dR Amsterdam, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      DR Amsterdam Icon Schoudertas black2 Damestas
      • 08712099041933
      1
      69.00 EUR
    • DR Amsterdam Mint 1103298 Schoudertas / Clutch - Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153643877.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122697478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122697479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122697480.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122697481.jpg
      DR Amsterdam DR Amsterdam Mint 1103298 Schoudertas / Clutch - Blue Mint 1103298 Schoudertas / Clutch - Blue Mint 1103298 Schoudertas / Clutch - Blue De dR Amsterdam Amsterdam Clutch blue is onderdeel van de Amsterdam serie van dR Amsterdam. Deze serie bestaat onder andere uit Clutches. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van dR Amsterdam, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      DR Amsterdam Mint 1103298 Schoudertas / Clutch - Blue
      • 08712099053820
      1
      69.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • AEP (aep)
      • Aldo (aldo)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Andre (andre)
      • Artisan&artist (artisan_artist)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berba (berba)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Compressport (compressport)
      • Cullmann (cullmann)
      • D&N (d_n)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Delsey (delsey)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Diverse (diverse)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elite (elite)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • F-Stop (f_stop)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • GUESS (guess)
      • Hama (hama)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • KATA (kata)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Knomo (knomo)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Libeco (libeco)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marington (marington)
      • Markberg (markberg)
      • Marxter (marxter)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maze (maze)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • MIKA (mika)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nakd (nakd)
      • Nike (nike)
      • NitroBags (nitrobags)
      • Nomad (nomad)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • ONLY (only)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silca (silca)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wood wood (wood_wood)
      • X-Over (x_over)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 10 cm (lengte_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 31 cm (breedte_cm_2)
      • 31 cm - 36 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 36 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 7 cm (diepte_in_cm_1)
      • 7 cm - 11 cm (diepte_in_cm_2)
      • 11 cm - 16 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 16 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 20 cm (hoogte_cm_1)
      • 20 cm - 30 cm (hoogte_cm_2)
      • 30 cm - 40 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 40 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 5 g (gewicht_product_1)
      • 5 g - 360 g (gewicht_product_2)
      • 360 g - 780 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 780 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be