x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eagle creek schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Eagle creek Rugzak Eagle Creek Convertabrief Asphalt Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152739955.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107400905.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107400908.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107400904.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167724768.jpg
      Eagle creek Eagle creek Rugzak Eagle Creek Convertabrief Asphalt Black Rugzak Eagle Creek Convertabrief Asphalt Black Rugzak Eagle Creek Convertabrief Asphalt Black De zakelijke tas is perfect voor elke zakenreis en kan als rugzak of schoudertas worden gedragen De aktetas heeft zes vakken met ritssluiting en biedt extreem veel ruimte voor je zakelijke papier en een set wisselkleding Extra gevoerd vak voor tablets en laptops tot 17 inch. Aparte kabelopwikkeling, penhouder, sleutelhanger, smartphonevak en meerdere netvakken voor alles wat onderweg nodig is Duurzaam, waterafstotend weefsel Deze tas is een ruimtewonder, extreem robuust en converteerbaar (2)
      Eagle creek Rugzak Eagle Creek Convertabrief Asphalt Black
      • 00190286626442
      • 239286
      • EC0A34PT199
      4
      most_sold
      117.43 EUR
    • Eagle creek Gear Warrior Reistas 55 cm laptopvak jet black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149099113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174407249.jpg
      Eagle creek Eagle creek Gear Warrior Reistas 55 cm laptopvak jet black Gear Warrior Reistas 55 cm laptopvak jet black Gear Warrior Reistas 55 cm laptopvak jet black Voor echte avonturen: deze ultralichte rugzak is multifunctioneel reisessentieel en kan worden gebruikt als rugzak, plunjezak of schoudertas; de praktische handbagage maat, een grote zakopening met ritssluiting en reflecterende accenten zijn de echte hoogtepunten van deze ruime rugzak. Gek georganiseerd: de reisbagage kan dankzij de opbergbare rugzak met ritssluiting ongelooflijk snel in een buitenrugzak worden veranderd. Het uitbreidbare hoofdvak heeft een 360° bodemuitbreidingsfunctie met r... (1)
      Eagle creek Gear Warrior Reistas 55 cm laptopvak jet black
      • 00191166966221
      2
      101.64 EUR
    • Eagle creek Packable Tote/Pack rugzak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107627573.jpg
      Eagle creek Eagle creek Packable Tote/Pack rugzak Packable Tote/Pack rugzak Packable Tote/Pack rugzak Wanneer u niet veel ruimte in uw koffer of tas heeft is deze opvouwbare Schoudertas van Eagle Creek dé oplossing. De tas is gemaakt van extra sterk nylon en... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Eagle creek Packable Tote/Pack rugzak
      • 00191163488955
      1
      33.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abro (abro)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bioworld (bioworld)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bombata (bombata)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Brisa (brisa)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Felina (felina)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kriega (kriega)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Landleder (landleder)
      • Lassig (lassig)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Muc-Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olympus (olympus)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Snoopy (snoopy)
      • Socha (socha)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Unisa (unisa)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vizu (vizu)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6.5 cm - 12 cm (diepte_in_cm_2)
      • 12 cm - 22 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 22 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 525 g (gewicht_product_2)
      • 525 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be