x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    NEW REBELS schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • NEW REBELS Crossbody Schoudertasje Cross Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162900650.jpg
      NEW REBELS NEW REBELS Crossbody Schoudertasje Cross Zwart Crossbody Schoudertasje Cross Zwart Crossbody Schoudertasje Cross Zwart De Voyager schoudertas is gemaakt 1680D Nylon en is de ideale maat voor op reis, klein maar net groot genoeg dat je alle reisdocumenten en andere onmisbare kleine dingen meegenomen kunnen worden. Het hoofdvak sluit af met een rits en voor extra veiligheid ook nog een klep waarin een ritsvakje is verwerkt. Aan de voorzijde en achterzijde van de tas zit ook een ritsvakje. In het hoofdvakje zit tevens ook een ritsvakje en een sleutelbevestiging, zo heeft alles een plekje. (1)
      NEW REBELS Crossbody Schoudertasje Cross Zwart
      • 08718754993821
      2
      17.95 EUR
    • NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174221842.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902336.jpg
      NEW REBELS NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Groen Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Groen Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Groen New Rebels Waterproof Schoudertas A5 Flapover Mart Groen (1)
      NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Groen
      • 08719497792948
      2
      24.95 EUR
    • NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A4 Flapover Mart Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173339120.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118670917.jpg
      NEW REBELS NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A4 Flapover Mart Grijs Waterafstotende Schoudertas A4 Flapover Mart Grijs Waterafstotende Schoudertas A4 Flapover Mart Grijs New Rebels Mart Shoulderbag A4 Flapover Taupe VIII (1)
      NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A4 Flapover Mart Grijs
      • 08719497792849
      2
      29.95 EUR
    • NEW REBELS Adventure Bags Voyager Schoudertas - Mens Bag Hoog - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162897572.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92666901.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139580463.jpg
      NEW REBELS NEW REBELS Adventure Bags Voyager Schoudertas - Mens Bag Hoog - Zwart Adventure Bags Voyager Schoudertas - Mens Bag Hoog - Zwart Adventure Bags Voyager Schoudertas - Mens Bag Hoog - Zwart De Voyager schoudertas is gemaakt 1680D Nylon en is een ideale A4 formaat met verstelbare schouderriem voor optimaal draag comfort. De tas heeft twee ruime hoofdvakken die volledig gevoerd zijn, en heeft ook een binnen ritsvak en sleutelbevestiging. Aan de voorzijde is een kleiner ritsvak met organiser. De tas heeft een smart sleeve aan de achterzijde waardoor je de tas over de trekstang van je koffer kan schuiven. Een luxe uitstraling met top functionaliteit. (1)
      NEW REBELS Adventure Bags Voyager Schoudertas - Mens Bag Hoog - Zwart
      • 08718754993869
      1
      most_sold
      24.95 EUR
    • NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902133.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173941694.jpg
      NEW REBELS NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Grijs Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Grijs Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Grijs Mooie waterafstotende schoudertas met overslag uit de Mart serie van New Rebels. De tas is gemaakt van waterproof PU materiaal wat de tas waterbestendig maakt. De overslag sluit met een magneetsluiting, onder de overslag vindt u het hoofdvak met ritssluiting en een voorvak. In het hoofdvak vindt u een vak met ritssluiting. Op de achterzijde van de tas zit een vak met ritssluiting. De tas beschikt over een verstelbare schouderband, hierdoor kan u de tas altijd op de gewenste lengte dragen. De ... (1)
      NEW REBELS Waterafstotende Schoudertas A5 Flapover Mart Grijs
      • 08719497792818
      1
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abro (abro)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bioworld (bioworld)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bombata (bombata)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Brisa (brisa)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Felina (felina)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kriega (kriega)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Landleder (landleder)
      • Lassig (lassig)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Muc-Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olympus (olympus)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Snoopy (snoopy)
      • Socha (socha)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Unisa (unisa)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vizu (vizu)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6.5 cm - 12 cm (diepte_in_cm_2)
      • 12 cm - 22 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 22 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 525 g (gewicht_product_2)
      • 525 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be