x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pip studio schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Pip studio Weekendtas Medium Moon Delight Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165816009.jpg
      Pip studio Pip studio Weekendtas Medium Moon Delight Blue Weekendtas Medium Moon Delight Blue Weekendtas Medium Moon Delight Blue \\nMooie weekendtas van Pip Studio. Wat meteen opvalt aan deze tas is het leuke design wat de tas een unieke look geeft. Deze Pip Studio tas is gemaakt van nylon/satijn. Op de voorzijde van de tas zit een antiek logo van Pip Studio. \\nDe tas beschikt over 2 handvatten en een verstelbare schouderband, doordat de schouderband verstelbaar is kan je de tas altijd op de gewenste lengte dragen. De 2 handvatten zijn gemaakt van vegan leer. Op de bovenzijde heeft de tas een ruim hoofdvak die sluit m... (1)
      Pip studio Weekendtas Medium Moon Delight Blue
      • 08720088016756
      2
      most_sold
      79.94 EUR
    • Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165816004.jpg
      Pip studio Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Red Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Red Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Red \\nMooie schoudertas van Pip Studio. Wat meteen opvalt aan deze tas is het leuke design wat de tas een unieke look geeft. Deze Pip Studio tas is gemaakt van mooi vegan leer, het vegan leer ziet er prachtig uit en heeft een fijne feel. Op de voorzijde van de tas zit een antiek logo van Pip Studio. \\nDe tas beschikt over een verstelbare schouderband, doordat de schouderband verstelbaar is kan je de tas altijd op de gewenste lengte dragen. Op de bovenzijde heeft de tas 2 ruime vakken die sluite... (1)
      Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Red
      • 08720168192295
      2
      39.95 EUR
    • Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165816007.jpg
      Pip studio Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Blue Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Blue Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Blue \\nMooie schoudertas van Pip Studio. Wat meteen opvalt aan deze tas is het leuke design wat de tas een unieke look geeft. Deze Pip Studio tas is gemaakt van mooi vegan leer, het vegan leer ziet er prachtig uit en heeft een fijne feel. Op de voorzijde van de tas zit een antiek logo van Pip Studio. \\nDe tas beschikt over een verstelbare schouderband, doordat de schouderband verstelbaar is kan je de tas altijd op de gewenste lengte dragen. Op de bovenzijde heeft de tas 2 ruime vakken die sluite... (1)
      Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Moon Delight Blue
      • 08720088016695
      1
      46.90 EUR
    • Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Fleur Grandeur Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176435267.jpg
      Pip studio Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Fleur Grandeur Green Cross Body Schoudertas Medium Fleur Grandeur Green Cross Body Schoudertas Medium Fleur Grandeur Green \\nMooie schoudertas van Pip Studio. Wat meteen opvalt aan deze tas is het leuke design wat de tas een unieke look geeft. Deze Pip Studio tas is gemaakt van mooi vegan leer, het vegan leer ziet er prachtig uit en heeft een fijne feel. Op de voorzijde van de tas zit een antiek logo van Pip Studio. \\nDe tas beschikt over een verstelbare schouderband, doordat de schouderband verstelbaar is kan je de tas altijd op de gewenste lengte dragen. Op de bovenzijde heeft de tas 2 ruime vakken die sluite... (1)
      Pip studio Cross Body Schoudertas Medium Fleur Grandeur Green
      • 08720195367741
      1
      46.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abro (abro)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bioworld (bioworld)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bombata (bombata)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Brisa (brisa)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kriega (kriega)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Landleder (landleder)
      • Lassig (lassig)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Muc Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Notre-V (notre_v)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Snoopy (snoopy)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Sophos (sophos)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Unisa (unisa)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Verton (verton)
      • Viabologna (viabologna)
      • Vic Matie (vic_matie)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vizu (vizu)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6.5 cm - 12 cm (diepte_in_cm_2)
      • 12 cm - 22 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 22 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 22 cm (hoogte_cm_2)
      • 22 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 320 g (gewicht_product_1)
      • 320 g - 570 g (gewicht_product_2)
      • 570 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be