x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The North Face schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • The North Face Schoudertas 'Field'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165894375.jpg
      The North Face The North Face Schoudertas 'Field' Schoudertas 'Field' Schoudertas 'Field' Doe je spullen in de handige veldtas en je bent klaar voor een dag in de stad. Hij is gemaakt van gerecyclede materialen en dus zeer milieuvriendelijk en heeft verschillende vakken met rits aan de binnen- en buitenkant om je tablet, telefoon en andere dagelijkse benodigdheden veilig in op te bergen maar toch bij de hand te houden. Je kunt deze tas op allerlei manieren dragen: van links naar rechts, van rechts naar links, aan het lusje of over je schouder. * De verstelbare band biedt alle gebr... (1)
      The North Face Schoudertas 'Field'
      • 00772204397056
      • NF0A3KZS-KS71
      1
      most_sold
      54.95 EUR
    • The North Face Field Bag, evening sand pink/utility brown/vintage white One Size 2021 Schoudertassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178395468.jpg
      The North Face The North Face Field Bag, evening sand pink/utility brown/vintage white One Size 2021 Schoudertassen Field Bag, evening sand pink/utility brown/vintage white One Size 2021 Schoudertassen Field Bag, evening sand pink/utility brown/vintage white One Size 2021 Schoudertassen Doe je spullen in de handige veldtas en je bent klaar voor een dag in de stad. Hij is gemaakt van gerecyclede materialen en dus zeer milieuvriendelijk en heeft verschillende vakken met rits aan de binnen- en buitenkant om je tablet, telefoon en andere dagelijkse benodigdheden veilig in op te bergen maar toch bij de hand te houden. Je kunt deze tas op allerlei manieren dragen: van links naar rechts, van rechts naar links, aan het lusje of over je schouder. * De verstelbare band biedt alle gebr... (1)
      The North Face Field Bag, evening sand pink/utility brown/vintage white One Size 2021 Schoudertassen
      • 00194904257391
      1
      54.95 EUR
    • The North Face Schoudertas 'Conv'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163408142.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151836444.jpg
      The North Face The North Face Schoudertas 'Conv' Schoudertas 'Conv' Schoudertas 'Conv' Deze stijlvolle omkeerbare schoudertas is veelzijdig en goed ingedeeld. Hij is perfect voor reizen of voor dagelijks gebruik. * Hoofdvak met rits en vakken om je waardevolle spullen veilig en georganiseerd te houden* Verstelbare schouderband voor een comfortabele pasvorm* Omkeerbare stijl**Gewicht (g): 200 * Afmetingen (cm) (L x B x H): 18 x 14,5 x 6,5 cm * Materiaal: Nylon. (1)
      The North Face Schoudertas 'Conv'
      • 00772204394451
      • TA2018901
      1
      34.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abro (abro)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bioworld (bioworld)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bombata (bombata)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Brisa (brisa)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Felina (felina)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kriega (kriega)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Landleder (landleder)
      • Lassig (lassig)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Muc-Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olympus (olympus)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Snoopy (snoopy)
      • Socha (socha)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Unisa (unisa)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vizu (vizu)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6.5 cm - 12 cm (diepte_in_cm_2)
      • 12 cm - 22 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 22 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 525 g (gewicht_product_2)
      • 525 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be