x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Unisa schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Unisa zdenis crossbodytassen dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174621919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178207906.jpg
      Unisa Unisa zdenis crossbodytassen dames zdenis crossbodytassen dames zdenis crossbodytassen dames Bekijk nu je nieuwe cross body tassen! Wil je ze snel hebben? Bestel direct de zdenis van Unisa. Heb je vragen over het product? Mail ons gerust op webshop@shuz.nl (1)
      Unisa zdenis crossbodytassen dames
      • 08445286899221
      1
      deal
      94.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abbey (abbey)
      • Abro (abro)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagbase (bagbase)
      • BALR (balr)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bioworld (bioworld)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bridas (bridas)
      • Brisa (brisa)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chrome (chrome)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • EEEZI (eeezi)
      • Elvy (elvy)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelpunt (engelpunt)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Ewent (ewent)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Felina (felina)
      • FILA (fila)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goki (goki)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • HEX (hex)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huisdiergeheimen (huisdiergeheimen)
      • Huismerk (huismerk)
      • HVISK (hvisk)
      • Icci (icci)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Jost (jost)
      • Juscha (juscha)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • KATA (kata)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • Landleder (landleder)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MALIQUE by me (malique_by_me)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mil-Tec (mil_tec)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • MixMamas (mixmamas)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • Muc-Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Ogio (ogio)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pradens (pradens)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Qoss (qoss)
      • Quadra (quadra)
      • Quick (quick)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • SANTINO (santino)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shabbies (shabbies)
      • Snoopy (snoopy)
      • Sober (sober)
      • Sonic (sonic)
      • Sony (sony)
      • Spalding (spalding)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • Star Wars (star_wars)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Transformers (transformers)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • VOi (voi)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woodland (woodland)
      • X-Over (x_over)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 15 cm (lengte_cm_1)
      • 15 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 33 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 33 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 6 cm (diepte_in_cm_1)
      • 6 cm - 12 cm (diepte_in_cm_2)
      • 12 cm - 21 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 21 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_1)
      • 17 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 29 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 29 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 275 g (gewicht_product_1)
      • 275 g - 500 g (gewicht_product_2)
      • 500 g - 800 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 800 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be