x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cinque overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129524410.jpg
      Cinque Cinque Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Materiaal: Katoen; Kraag: Cut-away boord; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Ronde zoom, Deelnaden; Pasvorm: Regular fit; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Eenvoudig te wassen op 30°C, Voorzichtig stomen (1)
      Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • 04058397919074
      • CIN0753002000002
      1
      most_sold
      59.90 EUR
    • Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129524410.jpg
      Cinque Cinque Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Materiaal: Katoen; Kraag: Cut-away boord; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Ronde zoom, Deelnaden; Pasvorm: Regular fit; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Eenvoudig te wassen op 30°C, Voorzichtig stomen (1)
      Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • 04058397919081
      • CIN0753002000003
      1
      59.90 EUR
    • Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129524410.jpg
      Cinque Cinque Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Overhemd 'CISLASH' Materiaal: Katoen; Kraag: Cut-away boord; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Ronde zoom, Deelnaden; Pasvorm: Regular fit; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Eenvoudig te wassen op 30°C, Voorzichtig stomen (1)
      Cinque Overhemd 'CISLASH'
      • 04058397919067
      • CIN0753002000001
      1
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Bomont (bomont)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Checker (checker)
      • Cinque (cinque)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Edwin (edwin)
      • Esprit (esprit)
      • Farah (farah)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • JOOP! (joop_)
      • Khujo (khujo)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • MARVELIS (marvelis)
      • Mavi (mavi)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Michaelis (michaelis)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pier one (pier_one)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • R2 (r2)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • REDMOND (redmond)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • SikSilk (siksilk)
      • STACCATO (staccato)
      • Strellson (strellson)
      • Studio coletti (studio_coletti)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Twinlife (twinlife)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Widespread (widespread)
    • Soort Mouw Lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be