x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dockers overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251219.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Motief: Bloemenprint; Design: Knop placket, Turn-down kraag; Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Kwartmouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898087438
      • DOC0016002000004
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251219.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Dockers Ss Island Shirt Banta Island S L (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898087414
      • DOC0016002000003
      2
      43.49 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251219.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Motief: Bloemenprint; Design: Knop placket, Turn-down kraag; Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Kwartmouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898014250
      • DOC0016002000002
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251219.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Dockers Ss Island Shirt Banta Island S S (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898087421
      • DOC0016002000001
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134304272.jpg
      Dockers Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Design: Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Kraag: Button-down; Materiaal: Katoen; Extra's: Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • 05400537166050
      • DOC0008001000002
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134304272.jpg
      Dockers Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Design: Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Kraag: Button-down; Materiaal: Katoen; Extra's: Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • 05400537314789
      • DOC0008001000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156342826.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898381451
      • DOC0021001000002
      1
      89.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154251219.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Motief: Bloemenprint; Design: Knop placket, Turn-down kraag; Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Kwartmouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898087445
      • DOC0016002000005
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156342826.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898500357
      • DOC0021001000005
      1
      89.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156342826.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898500333
      • DOC0021001000001
      1
      89.90 EUR
    • Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134304272.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117207582.jpg
      Dockers Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Design: Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Kraag: Button-down; Materiaal: Katoen; Extra's: Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • 05400537314772
      • DOC0008001000003
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134304272.jpg
      Dockers Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT' Design: Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Kraag: Button-down; Materiaal: Katoen; Extra's: Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Dockers Overhemd 'STRETCH OXFORD SHIRT'
      • 05400537314796
      • DOC0008001000004
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156342826.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898500326
      • DOC0021001000003
      1
      89.90 EUR
    • Dockers Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156342826.jpg
      Dockers Dockers Overhemd Overhemd Overhemd Materiaal: Katoen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Dockers Overhemd
      • 05400898500340
      • DOC0021001000004
      1
      89.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • America Today (america_today)
      • Ami (ami)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cinque (cinque)
      • Clique (clique)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fristads (fristads)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEMA (hema)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Michaelis (michaelis)
      • Minimum (minimum)
      • Name it (name_it)
      • New in Town (new_in_town)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • NZA (nza)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • PrAna (prana)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • R2 (r2)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • REDMOND (redmond)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shirtmaster (shirtmaster)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Snickers (snickers)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tricorp (tricorp)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Uneek (uneek)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wrangler (wrangler)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Widespread (widespread)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be