x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Farah overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132600168.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, 1-knoops manchetten, Ronde zoom, Turn-down kraag; Extra's: Op staal naden, Label borduurwerk; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801939070
      • FAR0010002004000
      2
      53.58 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145052134.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Kraag met knoop omlaag. Geborduurd borduurwerk F logo (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778389
      • FAR0010004000002
      2
      47.50 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145052134.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: Schuine manchetten, Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778419
      • FAR0010004000005
      2
      47.50 EUR
    • Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144882232.jpg
      Farah Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Materiaal: Katoen; Kraag: Zonder kraag; Design: 1-knoops manchetten, Gevoerde zoom/rand; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • 05057764118040
      • FAR0067001000004
      2
      59.84 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145052134.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: Schuine manchetten, Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778396
      • FAR0010004000003
      2
      47.50 EUR
    • Farah Overhemd 'BREWER'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133188595.jpg
      Farah Farah Overhemd 'BREWER' Overhemd 'BREWER' Overhemd 'BREWER' Materiaal: Katoen; Kraag: Opstaande kraag; Motief: Effen; Design: Ronde zoom, Recht model; Extra's: Voelt zacht aan, Label borduurwerk; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Farah Overhemd 'BREWER'
      • 05018899783008
      • FAR0054001000003
      2
      58.55 EUR
    • Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144882232.jpg
      Farah Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Geborduurd Farah logo Slim Fit (1)
      Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • 05057764118019
      • FAR0067001000001
      2
      59.84 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132600165.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: 1-knoops manchetten, Knop placket, Ronde zoom, Turn-down kraag; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778471
      • FAR0010001004001
      1
      79.90 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132600165.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: 1-knoops manchetten, Knop placket, Ronde zoom, Turn-down kraag; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778440
      • FAR0010001002000
      1
      79.90 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132600168.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, 1-knoops manchetten, Ronde zoom, Turn-down kraag; Extra's: Op staal naden, Label borduurwerk; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801939087
      • FAR0010002004001
      1
      79.90 EUR
    • Farah Overhemd 'BREWER'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133188595.jpg
      Farah Farah Overhemd 'BREWER' Overhemd 'BREWER' Overhemd 'BREWER' Materiaal: Katoen; Kraag: Opstaande kraag; Motief: Effen; Design: Ronde zoom, Recht model; Extra's: Voelt zacht aan, Label borduurwerk; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Farah Overhemd 'BREWER'
      • 05018899783015
      • FAR0054001000004
      1
      64.90 EUR
    • Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144882232.jpg
      Farah Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD' Materiaal: Katoen; Kraag: Zonder kraag; Design: 1-knoops manchetten, Gevoerde zoom/rand; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Slim fit (1)
      Farah Overhemd 'BREWER TARTAN SLM LS BD'
      • 05057764118057
      • FAR0067001000005
      1
      74.90 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145052134.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: Schuine manchetten, Knop placket, Ronde zoom; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778426
      • FAR0010004000006
      1
      69.90 EUR
    • Farah Overhemd 'Brewer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132600165.jpg
      Farah Farah Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Overhemd 'Brewer' Design: 1-knoops manchetten, Knop placket, Ronde zoom, Turn-down kraag; Motief: Effen; Materiaal: Katoen; Kraag: Button-down; Extra's: Label borduurwerk, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Regular fit (1)
      Farah Overhemd 'Brewer'
      • 05051801778433
      • FAR0010001001000
      1
      79.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • adidas (adidas)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • BESS (bess)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brandit (brandit)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Clique (clique)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Eider (eider)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fristads (fristads)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEMA (hema)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JOOP! (joop_)
      • Khujo (khujo)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Name it (name_it)
      • New in Town (new_in_town)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • NZA (nza)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pme (pme)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R2 (r2)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • REDMOND (redmond)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shirtmaster (shirtmaster)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Snickers (snickers)
      • Strellson (strellson)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terratrend (terratrend)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tricorp (tricorp)
      • Uneek (uneek)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zeeman (zeeman)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Widespread (widespread)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be