x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fjällräven overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131719869.jpg
      Fjällräven Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-L Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-L Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-L Gewicht: 130g (maat S) sneldrogend, sneller vochttransport, klimareguliernd aangenaam op de huid te dragen verticale borstzak met ritssluiting en meshfutter. Knoppen voor het vastzetten van de hochgekrempelten mouwen. Geïntegreerde UV-bescherming, upf20licht met lange mouwen wanderhemd van feuchtigkeitsableitendem materiaal, dat als bewaren op de huid aanvoelt. belüftungsöffnung onder de rückenpasse, een borstzakje met ritssluiting en zak met manchetten. Lichtgewicht, comfortabel langarmhemd ... (1)
      Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-L
      • 07323450326890
      2
      deal
      72.95 EUR
    • Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red S 2019 Sportshirts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116971750.jpg
      Fjällräven Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red S 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red S 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red S 2019 Sportshirts Categorie: Overhemd met lange mouwen; Type: Longsleeve; Toepassingsgebied: bergsport; Bekledingslaag: Midlayer/thermische laag; Materiaal: 45% acrylic, 25% polyester, 25% wool, 5% other fibres; inserts: 65% polyester, 35% cotton; Seizoen: Voor het hele jaar; Bijzonderheden: PVC-vrij, Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Eigenschappen: Onderhoudsvriendelijk; Kraagvorm: klap- / omvouwbare kraag; Buitenzakken: 2 chest pockets with snap fastener; Sluittype: Drukknoopsluiting; Sluitl... (1)
      Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red S 2019 Sportshirts
      • 07392158891887
      2
      159.95 EUR
    • Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131719869.jpg
      Fjällräven Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-M Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-M Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-M Gewicht: 130g (maat S) sneldrogend, sneller vochttransport, klimareguliernd aangenaam op de huid te dragen verticale borstzak met ritssluiting en meshfutter. Knoppen voor het vastzetten van de hochgekrempelten mouwen. Geïntegreerde UV-bescherming, upf20licht met lange mouwen wanderhemd van feuchtigkeitsableitendem materiaal, dat als bewaren op de huid aanvoelt. belüftungsöffnung onder de rückenpasse, een borstzakje met ritssluiting en zak met manchetten. Lichtgewicht, comfortabel langarmhemd ... (1)
      Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-M
      • 07323450326906
      2
      deal
      74.95 EUR
    • Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red M 2019 Sportshirts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116971750.jpg
      Fjällräven Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red M 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red M 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red M 2019 Sportshirts fjällräven Alice fleece women warme, comfortabele dames fleecejack in verder pasvorm en iets langere tijd snede. Van functionele mengsel van wol en synthetisch, de temperatuurregelende eigenschappen van wol met de stevigheid van recycling polyester combineert. frontzipper twee zakken. Materiaal: 57% polyester, 43% wol bevat nichttextile onderdelen van dierlijke oorsprong (leer logo label) (1)
      Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red M 2019 Sportshirts
      • 07392158891856
      2
      159.99 EUR
    • Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red L 2019 Sportshirts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117245524.jpg
      Fjällräven Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red L 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red L 2019 Sportshirts Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red L 2019 Sportshirts fjällräven Alice fleece women warme, comfortabele dames fleecejack in verder pasvorm en iets langere tijd snede. Van functionele mengsel van wol en synthetisch, de temperatuurregelende eigenschappen van wol met de stevigheid van recycling polyester combineert. frontzipper twee zakken. Materiaal: 57% polyester, 43% wol bevat nichttextile onderdelen van dierlijke oorsprong (leer logo label) (1)
      Fjällräven Canada Fietsshirt Korte Mouwen Heren, red L 2019 Sportshirts
      • 07392158891825
      2
      159.99 EUR
    • Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131719869.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98591398.jpg
      Fjällräven Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS Bestel Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS online. Bekijk alle Sweatvesten van het merk Fjallraven bij Etrias. (1)
      Fjällräven Blouse Fjällräven Abisko Hike Shirt LS W Blue Ridge-XS
      • 07323450326937
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Fjällräven Skog Fietsshirt Korte Mouwen Heren, navy S 2019 Overhemden lange mouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87711195.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118493553.jpg
      Fjällräven Fjällräven Skog Fietsshirt Korte Mouwen Heren, navy S 2019 Overhemden lange mouw Skog Fietsshirt Korte Mouwen Heren, navy S 2019 Overhemden lange mouw Skog Fietsshirt Korte Mouwen Heren, navy S 2019 Overhemden lange mouw Categorie: Overhemd met lange mouwen; Type: Longsleeve; Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bekledingslaag: Midlayer/thermische laag; Materiaal: 100 % katoen; Seizoen: Voor het hele jaar; Bijzonderheden: Kan worden opgerold en vergrendeld; Kraagvorm: Button-Down-kraag; Buitenzakken: 2 chest pockets with flap and button, 1 pen pocket; Sluittype: Knopen; Sluitlengte: Doorlopend; Gewicht: 280 g; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend (1)
      Fjällräven Skog Fietsshirt Korte Mouwen Heren, navy S 2019 Overhemden lange mouw
      • 07323450060800
      1
      129.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Bomont (bomont)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cinque (cinque)
      • Denham (denham)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Edwin (edwin)
      • Esprit (esprit)
      • Farah (farah)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • JOOP! (joop_)
      • Khujo (khujo)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • MARVELIS (marvelis)
      • Mavi (mavi)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Michaelis (michaelis)
      • Minimum (minimum)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • R2 (r2)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • REDMOND (redmond)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • SikSilk (siksilk)
      • STACCATO (staccato)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Strellson (strellson)
      • Studio coletti (studio_coletti)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Twinlife (twinlife)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Widespread (widespread)
    • Soort Mouw Lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be