x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hammerschmid overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003790
      1
      most_sold
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003806
      1
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003820
      1
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003813
      1
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003776
      1
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Folklore overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141010828.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Folklore overhemd Folklore overhemd Folklore overhemd Folklore-overhemd van HAMMERSCHMID met kentkraag en biezen aan beide zijden van de knoopsluiting. 100% katoen. Taille­wijdte in maat 41 ca. 112 cm. Dit overhemd is machinewasbaar. wasbaar tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Folklore overhemd
      • 04043857000348
      1
      60.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003783
      1
      66.90 EUR
    • Hammerschmid Overhemd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132078596.jpg
      Hammerschmid Hammerschmid Overhemd Overhemd Overhemd Overhemd van HAMMERSCHMID met een modieuze minimal-print op eersteklas katoenweefsel. Met moderne kentkraag en verstelbare manchetten. Taillewijdte in maat 41 ca. 112cm. 100% katoen. Dit overhemd is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47. Hoogwaardige mode voor mannen van 50 jaar. (1)
      Hammerschmid Overhemd
      • 04043857003844
      1
      66.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bomont (bomont)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Columbia (columbia)
      • Denham (denham)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Edwin (edwin)
      • Eider (eider)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Farah (farah)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • JOOP! (joop_)
      • Khujo (khujo)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Lafuma (lafuma)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • MARVELIS (marvelis)
      • Mavi (mavi)
      • Mayoral (mayoral)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pier one (pier_one)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R2 (r2)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • SikSilk (siksilk)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Twinlife (twinlife)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wood wood (wood_wood)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Revers (revers)
      • Widespread (widespread)
    • Soort Mouw Lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be