x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overhemden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino overhemd

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overhemd categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Vingino Overhemd voor kids maat 164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212962.jpg
      Vingino Vingino Overhemd voor kids maat 164 Overhemd voor kids maat 164 Overhemd voor kids maat 164 Vingino Largo overhemd voor jongens in de kleur oranje. Dit dikke flanellen overhemd is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Holiday winter collectie. Op de voorkant heeft het geruite overhemd afsluitbare pocketzakken en het sluit met een getapete ritssluiting. Draag dit stoere overhemd, met langer rugpand, op een Vingino jeans voor een extra stoer uiterlijk. (1)
      Vingino Overhemd voor kids maat 164
      • 08719204924204
      1
      deal
      51.91 EUR
    • Vingino Overhemd voor kids maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212962.jpg
      Vingino Vingino Overhemd voor kids maat 116 Overhemd voor kids maat 116 Overhemd voor kids maat 116 Vingino Largo overhemd voor jongens in de kleur oranje. Dit dikke flanellen overhemd is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Holiday winter collectie. Op de voorkant heeft het geruite overhemd afsluitbare pocketzakken en het sluit met een getapete ritssluiting. Draag dit stoere overhemd, met langer rugpand, op een Vingino jeans voor een extra stoer uiterlijk. (1)
      Vingino Overhemd voor kids maat 116
      • 08719204924167
      1
      deal
      51.91 EUR
    • Vingino Overhemd voor kids maat 176
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212962.jpg
      Vingino Vingino Overhemd voor kids maat 176 Overhemd voor kids maat 176 Overhemd voor kids maat 176 Vingino Largo overhemd voor jongens in de kleur oranje. Dit dikke flanellen overhemd is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Holiday winter collectie. Op de voorkant heeft het geruite overhemd afsluitbare pocketzakken en het sluit met een getapete ritssluiting. Draag dit stoere overhemd, met langer rugpand, op een Vingino jeans voor een extra stoer uiterlijk. (1)
      Vingino Overhemd voor kids maat 176
      • 08719204924211
      1
      deal
      51.91 EUR
    • Vingino Overhemd voor kids maat 140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212962.jpg
      Vingino Vingino Overhemd voor kids maat 140 Overhemd voor kids maat 140 Overhemd voor kids maat 140 Vingino Largo overhemd voor jongens in de kleur oranje. Dit dikke flanellen overhemd is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Holiday winter collectie. Op de voorkant heeft het geruite overhemd afsluitbare pocketzakken en het sluit met een getapete ritssluiting. Draag dit stoere overhemd, met langer rugpand, op een Vingino jeans voor een extra stoer uiterlijk. (1)
      Vingino Overhemd voor kids maat 140
      • 08719204924181
      1
      deal
      51.91 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Abercrombie & Fitch DEFAULT
        • abercrombie_fitch
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Kleur Overhemd (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
    • Merken (brand):
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • G-Star (g_star)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Diesel (diesel)
      • Eterna (eterna)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Suitable (suitable)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • !Solid (_solid)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bomont (bomont)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Columbia (columbia)
      • Denham (denham)
      • Desoto (desoto)
      • Dickies (dickies)
      • Dockers (dockers)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Edwin (edwin)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Farah (farah)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • GUESS (guess)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacques Britt (jacques_britt)
      • JOOP! (joop_)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lcee (lcee)
      • Ledub (ledub)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • MARVELIS (marvelis)
      • Mavi (mavi)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No-excess (no_excess)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pier one (pier_one)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Pure (pure)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R2 (r2)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • SikSilk (siksilk)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Twinlife (twinlife)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wood wood (wood_wood)
    • Maat Overhemd (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 tot €50 (low)
      • €50 tot €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Soort Kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Revers (revers)
      • Widespread (widespread)
    • Soort Mouw Lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal Overhemd (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be