x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Normann Copenhagen bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115196064.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115847262.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115847265.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115847264.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L Steady Bijzettafel L Steady Bijzettafel L Steady Bijzettafel 60x41 Coffee (l) 62 X (b) 44 X (h) 10 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Steady bijzettafel 60x41 van Normann Copenhagen is 60 centimeter breed en 41 centimeter diep. De tafel is 46 centimeter hoog. Het tafelblad en de poten zijn gemaakt van aluminium. die zijn gefixeerd door middel van een stalen frame en stalen cilinders. De tafel is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Je moet hem zelf in elkaar zetten. Maak de tafel schoon met een vochtige doek. (1)
      Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L
      • 05712396024984
      2
      201.00 EUR
    • Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168481218.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115849022.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L Steady Bijzettafel L Steady Bijzettafel L Normann Copenhagen - Steady L Dusty Grey (1)
      Normann Copenhagen Steady Bijzettafel L
      • 05712396024977
      2
      201.00 EUR
    • Normann Copenhagen Stay Tafel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101913.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141841442.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116263296.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116263294.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Stay Tafel Stay Tafel Stay Tafel Stay Bijzettafel Grijs 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Normann Copenhagen Stay bijzettafel 40x52 heeft een breedte van 52 centimeter. een diepte van 40 centimeter en een hoogte van 40 centimeter. De tafel is gemaakt van gelakt Metaal en verkrijgbaar in de kleuren grijs. groen en burgundy. Het is niet moeilijk om de Stay bijzettafel schoon te houden. afnemen met een vochtig doekje is genoeg. De Normann Copenhagen Stay bijzettafel is ook in een smaller formaa... (1)
      Normann Copenhagen Stay Tafel
      • 05712396001749
      2
      229.00 EUR
    • Normann Copenhagen Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180083791.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Normann Copenhagen Stay bijzettafel 40x52 heeft een breedte van 52 centimeter, een diepte van 40 centimeter en een hoogte van 40 centimeter. De tafel is gemaakt van gelakt staal en verkrijgbaar in de kleuren grijs, groen en burgundy. Het is niet moeilijk om de Stay bijzettafel schoon te houden, afnemen met een vochtig doekje is genoeg. De Normann Copenhagen Stay bijzettafel is ook in een smaller formaat verkr... (1)
      Normann Copenhagen Stay Bijzettafel 52x40 (l) 52 X (b) 40 X (h) 40 Cm
      1
      229.00 EUR
    • Normann Copenhagen Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178377075.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Pine bijzettafel 45 van Normann Copenhagen is 40,6 centimeter hoog en heeft een diameter van 45 centimeter. De bijzettafel is helemaal gemaakt van dennenhout. Maak de tafel schoon met een vochtige doek. De Pine is beschikbaar in verschillende kleuren. (1)
      Normann Copenhagen Pine Bijzettafel 45 (h) 40,6 X (Ø) 45 Cm
      1
      519.00 EUR
    • Normann Copenhagen Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178377937.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Steady bijzettafel 60x41 van Normann Copenhagen is 60 centimeter breed en 41 centimeter diep. De tafel is 46 centimeter hoog. Het tafelblad en de poten zijn gemaakt van aluminium, die zijn gefixeerd door middel van een stalen frame en stalen cilinders. De tafel is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Je moet hem zelf in elkaar zetten. Maak de tafel schoon met een vochtige doek. (1)
      Normann Copenhagen Steady Bijzettafel 60x41 (l) 60 X (b) 41 X (h) 46 Cm
      1
      201.00 EUR
    • Normann Copenhagen Kabino dressoir wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101497.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520649.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520650.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143709111.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520653.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Kabino dressoir wit Kabino dressoir wit Kabino dressoir wit Normann Copenhagen Kabino Dressoir Wit (b) 114 X (d) 42 X (h) 61 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Kabino Dressoir is leverbaar in twee kleuren: wit en grijs. Dit dressoir is gemaakt van MDF en de twee schuifdeuren zijn gemaakt van mat gelakt aluminium. Twee Kabino dressoirs kunnen op elkaar worden gestapeld. mits de poten worden verwijderd. (1)
      Normann Copenhagen Kabino dressoir wit
      • 05707434057420
      1
      759.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • J-Line DEFAULT
        • j_line
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 24Designs (24designs)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Alterego (alterego)
      • Ambiance (ambiance)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • CF label (cf_label)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DELIFE (delife)
      • Deluxsh (deluxsh)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FMD (fmd)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Ibd (ibd)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kynast (kynast)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Mater Design (mater_design)
      • Maze (maze)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • Montis+ (montis_)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • NovaSolo (novasolo)
      • Nuuck (nuuck)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OldInn (oldinn)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Parlane (parlane)
      • Perel (perel)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Philips (philips)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Richmond (richmond)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Studio HENK (studio_henk)
      • Suns (suns)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste (taste)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Torna (torna)
      • Trend Living (trend_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • UMAGE (umage)
      • Umbra (umbra)
      • Underbar (underbar)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Van esch (van_esch)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Viverne (viverne)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yoi (yoi)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 59 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 59 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (lengte_cm_1)
      • 40 cm - 49 cm (lengte_cm_2)
      • 49 cm - 60 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be