x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zilt bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Zilt Bijzettafel Raudel set van 3 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125588638.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152356034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133499025.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160598279.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160598246.jpg
      Zilt Zilt Bijzettafel Raudel set van 3 stuks Bijzettafel Raudel set van 3 stuks Bijzettafel Raudel set van 3 stuks Artikelnummer: 14478 Kleur: Zwart met houtkleur Levertijd: Binnen 8 werkdagen (NL) Garantie: 2 jaar Bladvorm: Recht Merk: Stoer! Materiaal: Hout, Metaal Hoogte in cm: 57 cm (Hoog) 49 cm (Middel) 42 cm (Laag) Breedte in cm: 46 cm (Hoog) 38 cm (Middel) 31 cm (Laag) Diepte in cm: 31 cm (H/M/L) EAN: 8718548024489 (1)
      Zilt Bijzettafel Raudel set van 3 stuks
      • 08718548024489
      • WLL-2300057
      4
      deal
      159.00 EUR
    • Zilt Bijzettafel Lendy set van 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125590093.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080909.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116264740.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156344743.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156344637.jpg
      Zilt Zilt Bijzettafel Lendy set van 2 stuks Bijzettafel Lendy set van 2 stuks Bijzettafel Lendy set van 2 stuks Artikelnummer: 14504 Kleur: Zwart met bruin Levertijd: Binnen 8 werkdagen (NL) Garantie: 2 jaar Bladvorm: Recht Merk: Stoer! Materiaal: MDF, Hout, Metaal Hoogte in cm: 48 cm (Laag) 52 xm (Hoog Breedte in cm: 36 cm (Laag) 43 cm (Hoog) Diepte in cm: 36 cm (Laag) 43 cm (Hoog) EAN: 8718548038455 (1)
      Zilt Bijzettafel Lendy set van 2 stuks
      • 08718548038455
      • WLL-2300118
      4
      deal
      206.90 EUR
    • Zilt Bijzettafel Kevan set van 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125589364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125588641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133499141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165917064.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165917062.jpg
      Zilt Zilt Bijzettafel Kevan set van 2 stuks Bijzettafel Kevan set van 2 stuks Bijzettafel Kevan set van 2 stuks Deze Bjorn bijzettafel set heeft een Scandinavische en moderne look dankzij de strakke afwerking. Gebruik de tafels als bijzettafel of bijvoorbeeld als nachtkastje. Waar je ze ook neerzet, ze staan sowieso mooi! (1)
      Zilt Bijzettafel Kevan set van 2 stuks
      • 08718548025325
      • WLL-2300076
      4
      deal
      88.99 EUR
    • Zilt Salontafel Raudel 58cm, kleur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125588630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153820010.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156623285.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116264108.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116264111.jpg
      Zilt Zilt Salontafel Raudel 58cm, kleur Salontafel Raudel 58cm, kleur Salontafel Raudel 58cm, kleur De Tygo tafel heeft een industriële uitstraling door de strakke afwerking en de combinatie van materialen. Het gerecyclede teakhout zorgt voor sfeer en warmte, terwijl het metaal de tafel stoer maak. Een fantastische combi vinden wij! (2)
      Zilt Salontafel Raudel 58cm, kleur
      • 08718548024502
      • WLL-2200008
      2
      105.60 EUR
    • Zilt Bijzettafel Raudel 45cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125586164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080853.jpg
      Zilt Zilt Bijzettafel Raudel 45cm Bijzettafel Raudel 45cm Bijzettafel Raudel 45cm De Tygo tafel heeft een industriële uitstraling door de strakke afwerking en de combinatie van materialen. Het gerecyclede teakhout zorgt voor sfeer en warmte, terwijl het metaal de tafel stoer maak. Een fantastische combi vinden wij! (1)
      Zilt Bijzettafel Raudel 45cm
      • 08718548024519
      • WLL-2300058
      2
      deal
      89.00 EUR
    • Zilt Bijzettafel Yefri
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125586669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162080897.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156112667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156112669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116264734.jpg
      Zilt Zilt Bijzettafel Yefri Bijzettafel Yefri Bijzettafel Yefri Artikelnummer: 14501 Kleur: Zwart met houtkleur Levertijd: 5-15 werkdagen Garantie: 2 jaar Bladvorm: Rond Merk: Stoer! Materiaal: Hout, Metaal Hoogte in cm: 5/60 cm Breedte in cm: 45,5 cm Diepte in cm: 44 cm EAN: 8718548037649 (1)
      Zilt Bijzettafel Yefri
      • 08718548037649
      • WLL-2300115
      1
      102.19 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • J-Line DEFAULT
        • j_line
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa (casa)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cotta (cotta)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Radius (radius)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stoer! (stoer_)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wimex (wimex)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 60 cm (lengte_cm_2)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be