x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sierkussens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Konbanwa sierkussen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sierkussen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Konbanwa Mondiaan Kussen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80393337.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115898365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/41694780.jpg
      Konbanwa Konbanwa Mondiaan Kussen Mondiaan Kussen Mondiaan Kussen Het Konbanwa Mondiaan hypoallergeen kussen is een comfortabel kussen dat voor elke slaappositie maximaal comfort biedt. Hij is bij uitstek geschikt voor mensen met nekproblemen. Het getufte diamantpatroon is handgestikt op de volledige katoenen hoes. Dit zorgt voor een optimale vulling van het kussen. De vulling van microvezel is hypoallergeen en zorgt voor een ideale gewichtsverdeling. Hierdoor krijgt u de juiste steun voor uw nek, rug en schouders. Dankzij het slimme ontwerp stimuleert het ... (1)
      Konbanwa Mondiaan Kussen
      • 08717931726467
      1
      30.79 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • claudi DEFAULT
        • claudi
      • KAAT Amsterdam DEFAULT
        • kaat_amsterdam
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • HAY (hay)
      • House In Style (house_in_style)
      • In The Mood (in_the_mood)
      • Madison (madison)
      • VidaXL (vidaxl)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Ariadne at Home (ariadne_at_home)
      • Arper (arper)
      • Art For the Home (art_for_the_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • By mölle (by_mo_lle)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Claudi (claudi)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Damai (damai)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyreskinn (dyreskinn)
      • Décoris (de_coris)
      • Elvang Denmark (elvang_denmark)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashy (fashy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FLINK (flink)
      • FÉST (fe_st)
      • Haans (haans)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hip (hip)
      • HK Living (hk_living)
      • HnL Living (hnl_living)
      • Hogewoning (hogewoning)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jollein (jollein)
      • Kare design (kare_design)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Koeka (koeka)
      • Konbanwa (konbanwa)
      • Lanaform (lanaform)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Makro (makro)
      • Malagoon (malagoon)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • Oyoy (oyoy)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Room seven (room_seven)
      • Scandinavian Sense (scandinavian_sense)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sissel (sissel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Södahl (so_dahl)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Town & Country (town_country)
      • Toy story (toy_story)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_45)
      • 45 cm - 50 cm (breedte_cm_45_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_45)
      • 45 cm - 430 cm (lengte_cm_45_430)
      • ≥ 430 cm (lengte_cm_430)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be