x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sierkussens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ptmd sierkussen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sierkussen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ptmd Kussen Bing Grey velvet 40 x 60
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142366455.jpg
      Ptmd Ptmd Kussen Bing Grey velvet 40 x 60 Kussen Bing Grey velvet 40 x 60 Kussen Bing Grey velvet 40 x 60 Dit sierkussen Bing van het trendy merk PTMD is de eyecatcher voor je bank! Door de mooie velvet grijze kleur heeft het kussen een mooie moderne uitstraling en past het kussen goed in een modern interieur. Het kussen heeft de afmeting 40 x 60. Dit sierkussen Bing is niet alleen erg comfortabel maar ook super stijlvol, haal hem nu in huis! (1)
      Ptmd Kussen Bing Grey velvet 40 x 60
      • 08716109805423
      1
      30.00 EUR
    • Ptmd Kussen Bing Grijs Velvet 45 x 45 x 3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142363323.jpg
      Ptmd Ptmd Kussen Bing Grijs Velvet 45 x 45 x 3 Kussen Bing Grijs Velvet 45 x 45 x 3 Kussen Bing Grijs Velvet 45 x 45 x 3 Lekker bankhangen! Dit lekker zacht kussentje is gemaakt van katoen velvet en heeft een mooie licht grijze kleur. Het sierkussen is afkomstig van het Nederlandse trendy merk PTMD. Het kussentje is goed te combineren met andere kussens op onze webshop en je kunt het kussen niet alleen op bank leggen maar ook in bed op in een stoel. De afmetingen van dit kussen zijn: 45 x 45 x 3 (1)
      Ptmd Kussen Bing Grijs Velvet 45 x 45 x 3
      • 08716109805393
      1
      26.50 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • claudi DEFAULT
        • claudi
      • KAAT Amsterdam DEFAULT
        • kaat_amsterdam
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • HAY (hay)
      • House In Style (house_in_style)
      • In The Mood (in_the_mood)
      • Madison (madison)
      • VidaXL (vidaxl)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Ariadne at Home (ariadne_at_home)
      • Arper (arper)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • By boo (by_boo)
      • By mölle (by_mo_lle)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Claudi (claudi)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Damai (damai)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyreskinn (dyreskinn)
      • Décoris (de_coris)
      • Elvang Denmark (elvang_denmark)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashy (fashy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FLINK (flink)
      • FÉST (fe_st)
      • Haans (haans)
      • Hartman (hartman)
      • Hip (hip)
      • HK Living (hk_living)
      • HnL Living (hnl_living)
      • Hogewoning (hogewoning)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jollein (jollein)
      • Kare design (kare_design)
      • Kayoom (kayoom)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Koeka (koeka)
      • Konbanwa (konbanwa)
      • Lanaform (lanaform)
      • Libeco (libeco)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Makro (makro)
      • Malagoon (malagoon)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • Oyoy (oyoy)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Room seven (room_seven)
      • Scandinavian Sense (scandinavian_sense)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sissel (sissel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Södahl (so_dahl)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Town & Country (town_country)
      • Toy story (toy_story)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_45)
      • 45 cm - 52 cm (breedte_cm_45_52)
      • ≥ 52 cm (breedte_cm_52)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_45)
      • 45 cm - 430 cm (lengte_cm_45_430)
      • ≥ 430 cm (lengte_cm_430)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be