x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BOSS sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170622315.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181280685.jpg
      BOSS BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm (1)
      BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm
      • 04047394932902
      1
      169.95 EUR
    • BOSS Stoffen mondkapje 'Loreda'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169935369.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165707570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181277170.jpg
      BOSS BOSS Stoffen mondkapje 'Loreda' Stoffen mondkapje 'Loreda' Stoffen mondkapje 'Loreda' Loreda sjaal met logoprint 140 x 140 cm (1)
      BOSS Stoffen mondkapje 'Loreda'
      • 04047393343655
      • BSS1843001000001
      1
      deal
      169.95 EUR
    • BOSS Sjaal van Italiaans kasjmier met franjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166114482.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181271045.jpg
      BOSS BOSS Sjaal van Italiaans kasjmier met franjes Sjaal van Italiaans kasjmier met franjes Sjaal van Italiaans kasjmier met franjes T-Scottas sjaal van kasjmier 170 x 30 cm (1)
      BOSS Sjaal van Italiaans kasjmier met franjes
      • 04029054476353
      1
      deal
      299.95 EUR
    • BOSS Dégradé sjaal met plissé-effect
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174859290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181290680.jpg
      BOSS BOSS Dégradé sjaal met plissé-effect Dégradé sjaal met plissé-effect Dégradé sjaal met plissé-effect Laplis sjaal 200 x 70 cm (1)
      BOSS Dégradé sjaal met plissé-effect
      • 04047394050514
      1
      deal
      209.95 EUR
    • BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178451072.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181827461.jpg
      BOSS BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm (1)
      BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm
      • 04047393522623
      1
      deal
      189.95 EUR
    • BOSS Vierkante sjaal van modal en wol met jacquarddessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165707892.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181277357.jpg
      BOSS BOSS Vierkante sjaal van modal en wol met jacquarddessin Vierkante sjaal van modal en wol met jacquarddessin Vierkante sjaal van modal en wol met jacquarddessin Ledonia sjaal in wolblend met pied-de-poule dessin 120 x 120 cm (1)
      BOSS Vierkante sjaal van modal en wol met jacquarddessin
      • 04047393197906
      1
      deal
      189.95 EUR
    • BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183376754.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183393498.jpg
      BOSS BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm (1)
      BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm
      • 04047394773925
      1
      189.95 EUR
    • BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181298072.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181298073.jpg
      BOSS BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm (1)
      BOSS Rigbreide sjaal in wolblend 160 x 25 cm
      • 04047394932919
      1
      169.95 EUR
    • BOSS Vierkante sjaal van katoen en modal met all-over-print
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175298609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181290683.jpg
      BOSS BOSS Vierkante sjaal van katoen en modal met all-over-print Vierkante sjaal van katoen en modal met all-over-print Vierkante sjaal van katoen en modal met all-over-print Sjaal met print 140 x 140 cm (1)
      BOSS Vierkante sjaal van katoen en modal met all-over-print
      • 04047393446127
      1
      deal
      169.95 EUR
    • BOSS Sjaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168068362.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169098758.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182212326.jpg
      BOSS BOSS Sjaal Sjaal Sjaal Loisy sjaal met logoprint 195 x 55 cm (1)
      BOSS Sjaal
      • 04047394961971
      • BSS1851001000001
      1
      deal
      239.95 EUR
    • BOSS Sjaal van katoen en modal met nieuwe print
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174858670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181281694.jpg
      BOSS BOSS Sjaal van katoen en modal met nieuwe print Sjaal van katoen en modal met nieuwe print Sjaal van katoen en modal met nieuwe print Sjaal met camouflageprint 190 x 125 cm (1)
      BOSS Sjaal van katoen en modal met nieuwe print
      • 04047394625903
      1
      deal
      199.95 EUR
    • BOSS Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166241927.jpg
      BOSS BOSS Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm (1)
      BOSS Armin sjaal in wolblend 180 x 40 cm
      • 04046303949376
      1
      deal
      219.95 EUR
    • BOSS Set van muts en tweekleurige sjaal van scheerwol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167983440.jpg
      BOSS BOSS Set van muts en tweekleurige sjaal van scheerwol Set van muts en tweekleurige sjaal van scheerwol Set van muts en tweekleurige sjaal van scheerwol Diamante muts en sjaal set in giftbox (1)
      BOSS Set van muts en tweekleurige sjaal van scheerwol
      • 04047393242040
      1
      239.95 EUR
    • BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175298583.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183639796.jpg
      BOSS BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm (1)
      BOSS Ledonia sjaal in wolblend 120 x 120 cm
      • 04047393446080
      1
      deal
      189.95 EUR
    • BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178564839.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182972783.jpg
      BOSS BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm Alton sjaal met print 185 x 40 cm (1)
      BOSS Alton sjaal met print 185 x 40 cm
      • 04047393522647
      1
      deal
      189.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • 47 Brand (47_brand)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Anon (anon)
      • Apollo (apollo)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Boodz (boodz)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Chelsea (chelsea)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbia (columbia)
      • Commander (commander)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Cube (cube)
      • Cwi (cwi)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Doll (doll)
      • Dynafit (dynafit)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Ergotec (ergotec)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fraas (fraas)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lorenay (lorenay)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moncler (moncler)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peuterey (peuterey)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Starling (starling)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tucano (tucano)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be